Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ślepnąc Od Świateł (2018) [S01 - komplet] [720p] [WEBRip] [x264-KiT] [Lektor PL]

Ślepnąc Od Świateł (2018) [S01 - komplet] [720p] [WEBRip] [x264-KiT] [Lektor PL] torrent
Dodał: Ishimura
01.04.2019 22:53
Kategoria: Seriale obyczajowe

Rozmiar: 12.52 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

produkcja: Polska
gatunek: Thriller
reżyseria: Krzysztof Skonieczny
scenariusz: Jakub Żulczyk, Krzysztof Skonieczny

...( Obsada )...

Kamil Nożyński - Kuba
Jan Frycz - "Dario"
Robert Więckiewicz - Jacek
Janusz Chabior - "Stryj"
Marta Malikowska - "Pazina"
Cezary Pazura - Mariusz
Marzena Pokrzywińska - Paulina

...( Opis )...

Kuba to znany warszawski diler. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą - włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia - to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, drogie ubrania, dobry samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientami są politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Mężczyzna obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja, który - tak jak i on - ma tego samego szefa, Jacka. Jedyną bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina. Kuba jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę. Wylot za tydzień, do Argentyny. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario, gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

...( Dane Techniczne )...

Format: Matroska at 3 859 Kbps
Video: AVC at 3 666 Kbps
Aspect: 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps
Audio: AC-3 at 192 Kbps
Infos: 2 channels, 48.0 KHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-06 13:51:56 [Aktualizuj]
mar_nawr
mar_nawr
Napisano: 2021-10-13 17:11
 
można seeda
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse