Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: William Paul Young - Chata [mp3128kbps] [Audiobook PL]

William Paul Young - Chata [mp3128kbps] [Audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
06.03.2019 09:29
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 571.82 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

? Autor: William Paul Young
? Tytuł oryginalny: The Shack
? Tytuł Polski: Chata
? Język Oryginalny: Angielski
? Kategoria: Literatura piękna
? Gatunek: Literatura współczesna zagraniczna
? Forma: Powieść/AudioBook PL.
? Czas trwania: 08h 53m 03s
? CZYTA: Wojciech Żołądkowicz
Źródło Opisu:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4268669/chata

https://audioteka.com/pl/audiobook/chata OPIS + FRAGMENT

https://www.youtube.com/watch?v=cAjp7iZzZVM&feature=share TRAILER
Opis
Bestseller numer jeden "New York Timesa". W drugiej połowie 2011 roku, powieść ta została przetłumaczona na 41 języków, zaś ilość wydrukowanych jej egzemplarzy przekroczyła 15 milionów.

Co kryje "Chata"?. Dlaczego światem rządzi zło? Dlaczego ludzie umierają? Dlaczego cierpią? Dlaczego Bóg ich nie chroni? Dlaczego nie ostrzega? Dlaczego patrzy i nie działa? DLACZEGO?

? CHATA: Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana, ale ciała dziewczynki nie odnaleziono. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend.

? Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack w chacie uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu, Azjatką uosabiającą Ducha Świętego...

? W czasach, gdy religia staje się coraz mniej istotna, ?Chata? zmaga się z ponadczasowym pytaniem: ?Gdzie jest Bóg w świecie tak pełnym niewysłowionego bólu??. Odpowiedzi, które dostanie Mack, zadziwią Was, i być może odmienią tak jak jego.
Screenshot / Wideo
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-12 22:41:51 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 10:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse