Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Visual Studio 2015 [angielski - rosyjski] - oryginalne obrazy MSDN

Visual Studio 2015 [angielski - rosyjski] - oryginalne obrazy MSDN torrent
Dodał: kowal141
04.03.2019 18:52
Kategoria: Programowanie

Rozmiar: 3.98 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wersja: 2015
Programista: www.microsoft.com
Witryna programisty: www.visualstudio.com/ru-ru/downloads
Pojemność cyfr: 32-bitowy, 64-bitowy
Język interfejsu: angielski + rosyjski
Tabletka: Present. Klucze.
Wymagania systemowe:
Windows 7 SP1, 8, 8,1, 10
2 GB pamięci RAM
1,7 GHz
30 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Visual Studio Community 2015 jest darmowy i nie ma problemów z pobraniem go z oficjalnej strony, dlatego nie został uwzględniony w dystrybucji.
Visual Studio Enterprise / Professional 2015 to zintegrowane kompleksowe rozwiązanie dla zespołów roboczych dowolnej wielkości, o wysokiej jakości i wymaganiach skalowania, które wymagają wszechstronnych narzędzi i usług do definiowania, tworzenia i zarządzania złożonymi aplikacjami i rozwiązaniami dla przedsiębiorstw zaprojektowanymi dla w pełni funkcjonalnych platform Microsoft Enterprise. jak również technologie wieloplatformowe.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-26 19:55:51 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 14:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse