Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Microsoft Visual Studio 2013 [angielski | rosyjski] - oryginalne obrazy MSDN

Microsoft Visual Studio 2013 [angielski | rosyjski] - oryginalne obrazy MSDN torrent
Dodał: kowal141
04.03.2019 18:51
Kategoria: Programowanie

Rozmiar: 2.94 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wersja: 12.0 Kompilacja 21005.1 REL
Twórca: Microsoft
Pojemność cyfr: 32bit
Język interfejsu: angielski i rosyjski
Tabletka: Present
Wymagania systemowe:
Windows 7 SP1 (x86 i x64)
Windows 8 (x86 i x64)
Windows 8.1 (x86 i x64)
Windows Server 2008 R2 SP1 (x64)
Windows Server 2012 (x64)
Procesor 1,6 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM (1,5 GB do uruchamiania na maszynie wirtualnej)
10 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Dysk twardy o prędkości obrotowej 5400 obr / min
Zgodna z DirectX 9 karta wideo obsługująca rozdzielczość ekranu 1024 x 768 lub wyższą
Dostęp do Internetu (opłata za czas połączenia)
Zainstalowany program Internet Explorer 10
Opis: Visual Studio Ultimate 2013 to zaawansowane rozwiązanie programistyczne, które umożliwia zespołom dowolnej wielkości projektowanie i tworzenie atrakcyjnych aplikacji, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Możesz korzystać z elastycznych narzędzi planowania - takich jak planowanie pracy, paski zadań i zarządzanie zaległościami - w celu wdrażania spójnych metod programowania i stosowania elastycznych metod w swoim własnym tempie. Korzystaj z zaawansowanych narzędzi do modelowania, wykrywania i projektowania architektury, aby opisać swój system i zapewnić pełne wdrożenie koncepcji architektury. Uzyskuj interakcje między zespołami programistów i operatorami za pomocą oprogramowania takiego jak IntelliTrace, Connector Operations Manager i Preemptive Analytics. Popraw jakość i skróć czas rozwiązywania problemów, tworząc błędy z wdrożonego oprogramowania, w tym konkretną listę działań, i współpracuj z operatorami, aby uzyskać dane, które umożliwią programistom bardziej szczegółową analizę problemów produkcyjnych. Krótko mówiąc, możesz tworzyć innowacyjne rozwiązania o wysokiej jakości przy jednoczesnym obniżeniu kosztów rozwoju.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-11-04 20:39:09 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 18:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse