Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Turbo Pascal 7.1

Turbo Pascal 7.1 torrent
Dodał: kowal141
04.03.2019 18:47
Kategoria: Programowanie

Rozmiar: 258.98 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wersja: 7.1
Zgodność z Vistą: tak
Język interfejsu: tylko angielski
Tabletka: nie jest wymagana
Opis: Pascal jest językiem programowania, z którego wielu zaczęło swoją cierniową ścieżkę. Jest stosunkowo łatwy do nauczenia, łatwy do zrozumienia i był jednym z pierwszych języków programowania z silnymi narzędziami do pisania i programowania proceduralnego. Moim zdaniem Pascal dyscyplinuje programistę i uczy go logicznego myślenia.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-26 21:31:55 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 05.07.2022 13:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse