Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Vincent Severski - Niewierni czyta Krzysztof Gosztyła [audiobook PL]

Vincent Severski  - Niewierni czyta Krzysztof Gosztyła [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
20.02.2019 06:23
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 426.66 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Niewierni
Długość:31 godzin 1 minuta
Autor:Vincent V. Severski
Czyta:Krzysztof Gosztyła
Kategoria:Kryminał szpiegowski
Z cyklu:Cykl szpiegowski 2
Typ:Audiobook - mp3

Opis

Druga część bestsellerowego cyklu szpiegowskiego

Severski to literacki pseudonim. Autor jest byłym oficerem polskiego wywiadu. Zajmował jedno z najwyższych stanowisk kierowniczych w Agencji Wywiadu. Został uhonorowany przez prezydenta Baracka Obamę Legią Zasługi. Stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami. To jedna z najlepszych powieści szpiegowskich, jakie zostały napisane przez polskiego pisarza. Al.-Kaida planuje kolejny zamach, trzeba przeniknąć w jej szeregi, by mieć sytuację pod kontrolą. Chcąc zyskać na czasie i skuteczności, agenci Wielkiej Brytanii, Szwecji, Rosji, Polski i Irlandii postanawiają połączyć swoje siły. Tajemnicze spotkanie w Hotelu Marriott, o którym zostaje powiadomiony polski wywiad, uruchamia lawinę zdarzeń. Konrad Wolski, szef grupy operacyjnej, będzie szedł tropem terrorystów od Jemenu po Irlandię. Nie odpuści wchodząc czasami w konflikt ze swoimi międzynarodowymi współpracownikami, dbającymi o interesy własnych państw. W jaki sposób z nieuchwytnym Safirem as-Salamem jest powiązany genialny szwedzki haker antyglobalista?
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-17 14:23:38 [Aktualizuj]


Napisano: 09.02.2023 00:23
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse