Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Kiedy zakwitnie obiecany kwiat (aka Maquia: When the Promised Flower Blooms) - Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou (2018) [RAW] [BD 720p x264 AAC] [Ohys-Raws] [+Napisy PL(DDL)]

Kiedy zakwitnie obiecany kwiat (aka Maquia: When the Promised Flower Blooms) - Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou (2018) [RAW] [BD 720p x264 AAC] [Ohys-Raws] [+Napisy PL(DDL)] torrent
Dodał: Ishimura
07.02.2019 08:31
Kategoria: Anime

Rozmiar: 1.68 GB
Seed'ów: 7
Leecher'ów: 0
Pobrań: 12874

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Tytuł oryginalny: ????????????????
Tytuł oryginalny zromanizowany: Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou
Tytuł polski: Kiedy zakwitnie obiecany kwiat
Tytuły alternatywne: Maquia: When the Promised Flower Blooms, Sayoasa
Typ anime: Film
Rok: 2018 (24.02.2018)
Gatunek: Dramat, Fantasy
Format pliku: MP4
Audio: japoński 2.0
Grupa: Ohys-Raws
Jakość: bardzo dobra
Źródło: Blu-ray
Rozdzielczość: 1280x720
Kodek wideo: x264
Kodek audio: AAC
Czas trwania: ok. 1 godz. 55 min.

Dopasowane polskie napisy są dostępne pod tymi linkami:
http://animesub.info/szukaj.php?ID=67031 (Tłumaczenie: Kamiyan3991)
http://animesub.info/szukaj.php?ID=67008 (Tłumaczenie: KamiTet)
(sami zdecydujcie które wolicie, ale wydaje mi się że te od Kamiyan3991 są nieco lepsze)

Opis

Maquia wiedzie spokojne życie w osadzie zwanej Iolph. Jej członkowie są żywymi legendami, ponieważ w okresie dojrzewania ich wygląd przestaje się zmieniać, a mieszkańcy żyją po kilkaset lat. W pewnym momencie spokój osady zostaje przerwany przez wojsko Mezarte, którego władca chce odkryć sekret, stojący za długowiecznością Iolphian. Maquia zrządzeniem losu ucieka przed atakiem, jej koleżanka Leilia, najpiękniejsza dziewczyna wioski zostaje porwana, a chłopak, w którym się podkochiwała, przepada bez śladu. Tułając się po lesie Maquia napotyka inną splądrowaną osadę, w której znajduje ledwo co narodzonego chłopca, Ariela. Ponieważ jego rodzice zostali zabici postanawia się nim zaopiekować. Jak potoczą się losy tej dwójki?

====================================================
P.S.:
Jeśli film ci się spodobał i masz pieniądze, kup go. W ten czy inny sposób. Jest wtedy szansa, że twórca/twórcy tego (twojego) filmu, zrobią coś podobnego, albo i lepszego. Albo po prostu stanie się coś innego. Może też coś dobrego.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-24 16:05:04 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 11:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse