Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wolcen Lord Of Mayhem 2016 2017 V0 5 0 3A [MULTi10 ENG] [GOG] [EXE]

Wolcen Lord Of Mayhem 2016 2017  V0 5 0 3A [MULTi10 ENG] [GOG] [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
16.01.2019 07:17
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 10.00 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Wydanie GOG: Listopad 2017 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 24 Marca 2016 - 29 Listopada 2017 (GOG Patch V0.5.0.3A)
Gatunek: RPG, Akcja, Fantasy, HackandSlash, Kickstarter, Indie, Crafting
Producent: Wolcen Studio
Wydawca: Wolcen Studio
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński Uproszczony, Koreański, Fiński, Węgierski, Rosyjski, Czeski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V0.5.0.3A

...( Opis )...
Wolcen: Lords Of Mayhem to rozgrywające się w otwartym świecie RPG akcji, utrzymane w ponurej stylistyce dark fantasy. Za powstanie gry odpowiada debiutujące francuskie studio SolarFall Games, złożone z młodych deweloperów, których połączyła wspólna pasja oraz doświadczenie w pracy z silnikiem CryEngine. Tytuł został sfinansowany w znacznej mierze dzięki udanej kampanii crowdfundingowej na serwisie Kickstarter.
W grze wcielamy się w postać byłego oficera Republiki Ludzi, który przypadkiem wynalazł nieznane wcześniej magiczne moce. Mimo, że próbował ten fakt zataić, wieść o jego odkryciu dotarła do uszu przełożonych, którzy zamiast skazać go na śmierć, przeznaczyli jego ciało na eksperymenty. Naszemu protagoniście udało się uciec, lecz podczas wędrówki przez dzicz został zaatakowany przez grupę potworów. Wyczerpanego i półżywego bohatera ocalili jednak przedstawiciele tajemniczego zakonu Templariuszy. W ich szeregach będzie zaś mógł bez obaw korzystać ze swych wyjątkowych talentów, próbując odkryć prawdę o sekrecie, który może doprowadzić do całkowitej zagłady rodzaju ludzkiego.
W ogólnych założeniach rozgrywki Umbra nie odbiega znacząco od standardów, wyznaczanych przez współczesne produkcje spod znaku hack&rsquon&rsquoslash. Akcję gry obserwujemy w perspektywie izometrycznej, a podczas eksploracji wykonujemy całą masę zadań głównych i pobocznych, z których większość koncentruje się na walce z potworami oraz innymi przeciwnikami. Podczas potyczek korzystamy zaś z szerokiego arsenału broni, zbroi oraz zdolności magicznych. Twórcy ze studia SolarFall Games wprowadzili jednak do rozgrywki kilka nowatorskich rozwiązań, które wprowadziły nieco świeżości do utartych schematów gatunku.
Jedną z nich stanowi niezwykle rozbudowany system rzemiosła, pozwalający na stworzenie elementów uzbrojenia oraz ekwipunku o praktycznie dowolnym kształcie i charakterze. Dodatkowo ze znajdowanych podczas gry materiałów możemy stworzyć własny dom, a następnie umeblować go i wyposażyć wedle własnych upodobań. Drugą z istotnych nowości jest nietypowy system rozwoju bohatera, określany przez twórców jako Apocalyptic Form. W grze zrezygnowano całkowicie z popularnego w produkcjach RPG podziału na klasy oraz typowych drzewek umiejętności. Zamiast tego nasza postać rozwija się w kierunku, wyznaczonym przez nasz własny styl gry oraz podejmowane w toku rozgrywki decyzje. W wyniku mutacji bohater może np. zyskać trzecią rękę, pozwalającą mu na władanie dodatkową bronią lub skrzydła, umożliwiające niezwykle dalekie skoki.
Mocną stroną Umbry jest stojąca na bardzo wysokim poziomie oprawa graficzna, uzyskana dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji zaawansowanego silnika CryEngine 3, wspomaganego przez technologię Quixel Megascans. Na wyróżnienie zasługuje też bazująca na systemie Kythera sztuczna inteligencja komputera. Dzięki niej, nasi przeciwnicy płynnie dostosowują swoje poczynania do zmieniającego się otoczenia oraz realiów walki.
...( Dane Techniczne )...
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 64-Bit SP1, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
Procesor: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 6850
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni
...( Instalacja )...
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-02-17 19:15:46 [Aktualizuj]
Napisano: 13.04.2021 20:35
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse