Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Romance Of The Three Kingdoms XIII 2016 2017 [+All DLCs] [MULTi4 ENG] [ISO] [SKIDROW]

Romance Of The Three Kingdoms XIII 2016 2017 [+All DLCs] [MULTi4 ENG] [ISO] [SKIDROW] torrent
Dodał: Ishimura
05.11.2018 09:07
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 12.47 GB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 2
Pobrań: 304

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Wydanie SKIDROW: 26 Września 2017
Premiera Gry: 28 Stycznia 2016
Gatunek: Strategiczne, Turowe, Strategiczne Wojenne, Historyczne
Producent: Koei
Wydawca: Koei Tecmo
Dostępne Języki: Angielski, Koreański, Japoński, Chiński Tradycyjny

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji i Zawiera Wszystkie Dotychczas Wydane DLC

...( Opis )...
Romance of the Three Kingdoms XIII to wydana na platformę PC Windows strategia turowa wzbogacona elementami RPG. Produkcja należy do jednej z najstarszych serii tego typu, której pierwsza część ukazała się w 1985 roku. Projekt opracowało studio Konami, odpowiedzialne także za wszystkie wcześniejsze odsłony.
Akcja Romance of the Three Kingdoms XIII toczy się w Chinach w II wieku naszej ery, w czasach Dynastii Han oraz następującej po niej epoki Trzech Królestw. Kreując realia gry autorzy w równym stopniu posługiwali się historycznymi zapisami, jak i fabułą czternastowiecznej powieści pt. Dzieje trzech królestw, która prezentowała mocno podkoloryzowaną wersję rzeczywistych wydarzeń.
Takie rozwiązanie pozwoliło autorom na zaoferowanie znanych z podręczników frakcji, miejsc i postaci, ale jednocześnie zapewniło im także większą swobodę tworzenia fabuły i scenariuszy, bez konieczności ograniczania się do prawdy historycznej. Zaprezentowana w grze era jest okresem walki o kontrolę nad Chinami i gracze wcielają się w dowódcę, który próbuje doprowadzić do zjednoczenia tego kraju i przywrócenia w nim pokoju.
W Romance of the Three Kingdoms XIII zadaniem gracza jest skuteczne prowadzenie działań wojennych. Musimy więc werbować armie, szkolić jednostki, dobierać im ekwipunek oraz dowodzić podczas samych potyczek. Gra oferuje bogaty taktycznie system walki i sprawne wykorzystywanie terenu oraz specjalnych umiejętności oficerów potrafi zagwarantować zwycięstwo nawet gdy wróg dysponuje dużą przewagą liczebną.
Gracz musi także zajmować się strategiczną częścią wojny. Konieczne jest przemieszczanie armii po mapach oraz dbanie o zaopatrzenie, gdyż głodni żołnierze szybko zdezerterują. Ponadto do naszych zadań należy prowadzenie działań dyplomatycznych oraz zarządzanie posiadanymi miastami.
Wszystko to rozgrywa się w systemie turowym, a całość kładzie duży nacisk na statystyki punktowe. Opisują one w obszerny sposób praktycznie każdy element zabawy, co pozwala z dużą dokładnością przewidywać wyniki akcji.
...( Dane Techniczne )...
Rekomendowane: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9600 GT lub lepsza, 7 GB HDD, Windows Vista/7/8/8.1/10
Minimalne: Intel Pentium 4 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 7 GB HDD, Windows Vista/7/8/8.1/10
...( Instalacja )...
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-01 18:05:04 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 12:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse