Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE DIGITAL DELUXE EDITION 2016 [EXE] [MULTI10 PL]

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE  DIGITAL DELUXE EDITION 2016 [EXE] [MULTI10 PL]  torrent
Dodał: Ishimura
31.10.2018 10:57
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 69.73 GB
Seed'ów: 8
Leecher'ów: 7
Pobrań: 322

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
To jest Alien za sedy nie odpowiadam

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Infinite Warfare
Minimalne:
Intel Core i3-3225 3.30 GHz
8 GB RAMkarta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza
70 GB HDD
Windows 7 64-bit

Call of Duty: Infinite Warfare na komputery osobiste to kolejna odsłona serii Call of Duty. Tym razem za produkcję odpowiadają &#8222ojcowie&#8221 cyklu, czyli studio Infinity Ward, które po raz pierwszy mogło pracować nad grą aż trzy lata (wcześniejsze części od tej ekipy pojawiały się w dwuletnich odstępach). Jest to też pierwsza odsłona wypuszczona wyłącznie na PC-ty oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Różnice pomiędzy poszczególnymi edycjami sprowadzają się przede wszystkim do oprawy graficznej, która najlepiej prezentuje się na komputerach osobistych. Tytuł został oficjalnie ujawniony 2 maja 2016 roku wraz z Call of Duty: Modern Warfare Remastered i bardzo szybko zrobiło się o nim głośno. Co ciekawe, mnóstwo graczy wyraziło swoje niezadowolenie kierunku z obranego przez markę, czyniąc z jej trailera najgorzej oceniany zwiastun produkcji w serwisie YouTube.

Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowym uniwersum, z niewidzianymi wcześniej postaciami. Poszczególne kraje na Ziemi utworzyły sojusz United Nations Space Alliance, by wspólnie wyruszyć na podbój układu słonecznego. Niestety, jak to zwykle bywa, część ludzi jest przeciwna międzynarodowej współpracy i właśnie z nich utworzyła się organizacja Settlement Defense Front, która rozpętała wielką wojnę z UNSA. Gracze wcielają się w kapitana Reyesa &#8211 pilota Tier 1 Special Operations, który objął dowodzenie na potężnym statku wojennym Retribution i wraz ze swoją załogą musi powstrzymać siły SDF.

Nowe uniwersum w to nie jedyna poważna zmiana wprowadzona w Call of Duty: Infinite Warfare, gdyż również sama rozgrywka doczekała się rozmaitych nowości. Oczywiście w dalszym ciągu mamy do czynienia z efektowną pierwszoosobową strzelanką, ale tym razem, gracze nie tylko biegają i strzelają na ziemi, ale także zasiadają za sterami myśliwców Jackal, uczestnicząc w zaciętych podniebnych walkach. Natomiast statek wojenny Retribution jest swego rodzaju bazą wypadową, z której wybieramy kolejne misje fabularne, albo wyruszamy na raidy przeciwko wrogim maszynom. Co ważne, produkcja została zaprojektowana w taki sposób, by przez cały czas zabawy gracze płynnie przechodzili z jednego elementu rozgrywki do drugiego, bez zbyt częstych ekranów ładowania.

Czas Instalacji: 1,5-2,5 Godz. (zależne od wydajności PC)

Możliwość selektywnego wyboru pobierania 37,7 GB (Nie pobieraj wszystkiego jak leci)

1. Pobierz
2. Zainstaluj Grę z Pliku Setup.exe
3. Uruchmiaj jako administrator

Ogólna Notka:
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym i wyłącz go na czas instalacji.

Screen: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=333617

censored
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-06-18 16:25:58 [Aktualizuj]
KAJTEK289
KAJTEK289
Napisano: 2019-04-14 09:40
 
nie działa zawiesza się po wstępie :(


Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse