Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Ten plik torrent jest chroniony prawem autorskim

This file is protected by copyright and has been blocked. Can't download it.


Torrent: GLINA - serial polski [Sezon II]

produkcja: Polska
gatunek: Obyczajowy , Kryminał
reżyseria Władysław Pasikowski
scenariusz Maciej Maciejewski
zdjęcia Jarosław Szoda
muzyka Michał Lorenc
czas trwania: 55

Opis:

Ten serial to mroczna opowieść o współczesnej Polsce, rzeczywistości, w której żyjemy oraz o ludziach, którym zbyt często zaciera się granica między prawdą a kłamstwem - mówi scenarzysta serialu Maciej Maciejewski.

Andrzej Gajewski i Artur Banaś (w te role ponownie wcielą się Jerzy Radziwiłowicz i Maciej Stuhr), policjanci z Wydziału Zabójstw, po raz kolejny zostaną wciągnięci w machinę przemocy, kłamstwa i śmierci. - Tym razem śledczy staną twarzą w twarz z potworem. I będą musieli zadać sobie pytanie, co jest zdradą, a co nią nie jest. Odpowiedź nie należy do łatwych i oczywistych, a często bywa bardzo niewygodna - zapowiada autor scenariusza.

Władysław Pasikowski, reżyser: - Drugi sezon "Gliny" ma wszystko to, co powinien mieć udany sequel. Jest taki sam jak część pierwsza, a wszystko ma większe i lepsze. Największą zaletą są wiarygodne charaktery i tematy niemal wyjęte z rzeczywistości. Jest też wykonany techniką filmową, co pozwala nam stanąć raczej obok "Stawki" i "Pancernych" niż "Kryminalnych" i "M jak miłość".

Obsada:

Komisarz Andrzej Gajewski: .... Jerzy Radziwiłowicz
Podkomisarz Artur Banaś: .... Maciej Stuhr
Julia Gajewska: .... Anna Cieślak
Komisarz Bonifacy Jóźwiak: .... Jacek Braciak
Nadinspektor Malicki: .... Krzysztof Jędrysek
Tadeusz Skonecki: .... Tadeusz Szymków
Pielęgniarka Agata Jeżewska: .... Urszula Grabowska
Banaś, ojciec Artura: .... Marian Dziędziel
Krystyna, była żona Gajewskiego: .... Ewa Telega
Paweł: .... Łukasz Jaźwiec
Barbara Stępień, żona Tadeusza: .... Agata Buzek
Beata Iwanicka: .... Magdalena Dąbrowska
Patolog Olga Seifert: .... Agnieszka Pilaszewska

WSZYTKIE 13 ODCINKOW JEST W FORMACIE DivX!!!KAZDY MA MIEJ WIECEJ PO 350MB!!!BARDZO DOBRA JAKOSC!!!SAM OGLADALEM I JEST WSZYTKO WPORZADKU.Polecam ten serial wedlug mnie jest najlepszy sposrod serialow kryminalnych.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-10-18 17:10:45 [Aktualizuj]
Napisano: 18.06.2018 09:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse