Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Absolver [2017] V1 03 [Update 1] [+DLC] [MULTi7 PL] [FitGirl Repack] [EXE]

Absolver [2017]  V1 03 [Update 1] [+DLC] [MULTi7 PL] [FitGirl Repack] [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
23.10.2018 18:35
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.90 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Wydanie FitGirl: 1 Września 2017
Premiera Gry: 29 Sierpnia 2017
Gatunek: Akcji, TPP, Fantasy, Beatem Up, Tryb Kooperacji
Producent: Sloclap
Wydawca: Devolver Digital
Wersja Gry: V1.03
Witamina: (3DM)
Trailer:&nbsphttp://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/256693858/movie480.webm?t=150392801
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski, Polski
Zawartość Dodatkowa:
- Pre-Order - The Labyrinth Prospect Mask And Uring Gear Set
Info Patch 1.03:
http://steamcommunity.com/games/473690/announcements/detail/1435941268361619070
...( Opis )...
Absolver to wydana na platformę PC Windows trzecioosobowa gra akcji utrzymana w klimacie fantasy. Jest to debiutancka produkcja francuskiego studia Sloclap, założonego przez weteranów branży, którzy wcześniej w firmie Ubisoft pracowali nad Watch Dogs oraz kilkoma odsłonami serii Tom Clancy&rsquos Ghost Recon.
Akcja toczy się w stylizowanej na Daleki Wschód krainie fantasy, na terenach imperium Adal. Przed laty była to potężna nacja, ale jej pozycja od wielu lat coraz bardziej słabnie. Gra rozpoczyna się wkrótce po tym, jak władzę w Adal przejęła nowa grupa znana jako Guides, chcąca przywrócić imperium jego dawny blask. W tym celu powołana zostaje organizacja Absolvers, czyli elitarni wojownicy, mający za zadanie zagwarantować stabilność i pokój. Gracz wciela się w jednego spośród kandydatów pragnących dołączyć do tego zakonu.
W wydanym na platformę PC Windows Absolver zajmujemy się eksploracją, wypełnianiem zadań i przede wszystkim walką. Sercem gry jest bardzo rozbudowany system potyczek na krótkim dystansie. Gra pozwala przełączać się między czterema stylami walki, a w ich ramach korzystać z bogatego arsenału broni białej lub też polegać na sile pięści. Mechanika umożliwia wyprowadzanie wielu typów ciosów i kontr, parowanie, wykonywanie uników oraz fint. Sami też opracowujemy własne kombosy, tworząc w specjalnym menu kombinacje ataków, pasujące do stosowanych przez nas taktyk.
Z tego wszystkiego robimy użytek na dużych trójwymiarowych mapach, dysponując pełną swobodą ruchu, a także wykorzystując elementy otoczenia. Nie zabrakło także systemu rozwoju, w ramach którego uczymy się nowych technik oraz zdobywamy coraz lepszy ekwipunek.
Absolver pozwala na samotną zabawę, gdyż oferuje bogate tło fabularne, a wydarzenia w całym wirtualnym świecie są kształtowane przez sukcesy i porażki indywidualnych graczy jednak gra nakierowana jest przede wszystkim na rozgrywki multiplayer. Za pośrednictwem sieci grupa graczy może uformować drużynę i razem eksplorować ruiny oraz lochy krainy Adal. Dostępny jest również tryb PvP, w ramach którego na specjalnych arenach toczymy pojedynki jeden na jednego, lub też bierzemy udział w drużynowych starciach trzech na trzech.
Produkcja może się pochwalić efektowną oprawą graficzną pełną płaskich brył oraz jasnych kolorów, łączącą stylistykę klasycznego fantasy z orientalnymi elementami. Projekty postaci oraz otoczenia są dość uproszczone i lekko kanciaste, co nadaje im atrakcyjny i schludny wygląd.
...( Dane Techniczne )...
Rekomendowane: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960/Radeon R9 380 lub lepsza, 11 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i7-950 3 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz, 5 GB RAM, karta grafiki 1.5 GB GeForce GTX 480/2 GB Radeon R9 270X lub lepsza, 11 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit
...( Instalacja )...
Czas Instalacji: 4-8 min
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Pobrałeś/aś?? Podziękuj To nic nie kosztuje a Motywuje
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-12-10 09:28:59 [Aktualizuj]
Napisano: 09.08.2022 04:40
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse