Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: TEKKEN.7.v1.14-VOKSI

TEKKEN.7.v1.14-VOKSI torrent
Dodał: smoq1988pl
22.07.2018 09:23
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 68.66 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 6
Pobrań: 81

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
TEKKEN 7 [RAR/ISO] [1] [ENG]

Miłość, zemsta, duma. Każdy z nas ma powód do walki - są nimi wartości, które definiują nas i czynią nas ludźmi, bez względu na nasze słabości bądź atuty. Nie ma złych pobudek, jedynie drogi, które wybieramy.

Doświadcz epickiego finału historii klanu Mishima i odkryj powody, które stały za ich nieustannymi walkami. Oparty na silniku Unreal Engine 4, Tekken 7 zaoferuje oszałamiające, skupiające się na historii walki przedstawione w kinowym stylu. Innowacyjne mechaniki rozgrywki umożliwiają toczenie intensywnych pojedynków, którymi będzie można cieszyć się razem z przyjaciółmi, bądź rywalami.

Główne cechy:

Unreal Engine 4 - zasilany przez Unreal Engine 4, Tekken 7 jest najpiękniejszą grą w serii Tekken dzięki niemalże fotorealistycznej grafice i dodatkowym oszałamiającym efektom w trakcie walki.

Doświadczenie ciągłej historii - oszałamiające sekwencje filmowe opowiadające fabułę płynnie łączą się z zaciekłymi pojedynkami, odkrywając tym samym historię rodziny Mishima w innowacyjny sposób.

Zestaw ponad 30 grywalnych postaci - bogaty zbiór ponad 30 postaci zawierający nowych zawodników z jednym z największych zestawów ciosów w bijatykach, dzięki czemu będzie można poczuć prawdziwą swobodę własnego stylu walki. Znajdź swoje ulubione zabójcze techniki, sztuki walki i kombosy, by wygrywać pojedynki!

Gościnny występ postaci ze Street Fightera: Akumy! - Akuma z gry Street Fighter został przeniesiony w trzeci wymiar i dołącza do walki wraz ze wszystkimi swoimi ruchami ze stylu shoto i ognistymi kulami.

Nowa mechanika walki i nowe ciosy - klasyczne pojedynki 1vs1 powracają do gry, wraz z nowymi ciosami i mechanikami takimi jak „Rage Arts", „Power Crushes" i „Rage Drives", które czynią grę jeszcze bardziej przystępną dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Wygrywanie pojedynków z przyjaciółmi w grze Tekken 7 może być oparte albo na wytrwałym treningu, albo czystej zabawie.

Ostatni rozdział krwawej historii rodu Mishima - Tekken 7 to ostatni rozdział 20-letniej waśni rodziny Mishima. Odkryj niezwykłe zakończenie konfliktu pomiędzy członkami zwaśnionego klanu Mishima, którzy walczą, by wyrównać stare rachunki i przejąć kontrolę nad światowym imperium, stawiając losy świata na ostrzu noża.

Specyfikacja minimalna:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit,
Procesor: Intel Core i3-4160 3,6 GHz lub odpowiednik AMD,
Pamięć RAM: 6 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660/GTX 750 Ti lub odpowiednik AMD; karta z minimum 2 GB pamięci,
Dysk twardy: 60 GB wolnego miejsca.
Specyfikacja zalecana:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit,
Procesor: Intel Core i5-4690 3,5 GHz lub odpowiednik AMD,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 lub odpowiednik AMD,
Dysk twardy: 60 GB wolnego miejsca.

SCREENS: https://www.express.co.uk/pictures/pics/13258/Tekken-7-pictures-PS4-Xbox-One-PC
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-01 03:31:29 [Aktualizuj]
Tagi tekken

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Tekken III PSX [ENG] 474.46 MB (?) (?) (?)
Anime Tekken: The Motion Picture (1998)[DvDrip-XviD][AC3][Eng]-aXXo 698.76 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole TEKKEN 5 [US - NTSC] [PS2] 3.64 GB (?) (?) (?)
Gry komputerowe Tekken 3 + emulator ePSXe [RIP] [ENG] 16.13 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Tekken 3 [ENG]Alien 687.54 MB (?) (?) (?)
Napisano: 29.11.2020 14:11
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse