Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Cezary Kowalski Mateusz Borek Krótka piłka Bez dyPLomacji o reprezentacji mistrzostwach Lewandowskim [2018] czytają autorzy [audiobook PL]

Cezary Kowalski  Mateusz Borek  Krótka piłka Bez dyPLomacji o reprezentacji mistrzostwach Lewandowskim [2018] czytają autorzy [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
03.07.2018 14:27
Kategoria: Biologia

Rozmiar: 192.54 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 105

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Cezary Kowalski , Mateusz Borek
Krótka piłka.
Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim
Kategoria: Literatura Faktu
czytają autorzy
[audiobook PL]
Data wydania: 2018-05-16
Czas trwania: 4H 40M

Opis

Kulisy polskiego futbolu okiem reporterów, którzy od lat znajdują się blisko wydarzeń, albo nawet w samym centrum. Wejdziecie za drzwi szatni naszego zespołu, poznacie nieznane dotąd okoliczności transferów Roberta Lewandowskiego, dowiecie się, jak niewiele brakowało, aby w eliminacjach do mundialu w Rosji kadry nie prowadził Adam Nawałka.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-07-25 12:07:04 [Aktualizuj]
Napisano: 28.11.2021 06:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse