Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: State of Decay [Year One Survival Edition] [2015] [MULTi7 ENG] [Repack] [xatab] [1 0/dlc] [DVD5] [ exe/ bin]

State of Decay [Year One Survival Edition] [2015] [MULTi7 ENG] [Repack] [xatab] [1 0/dlc] [DVD5] [ exe/ bin] torrent
Dodał: Ishimura
02.07.2018 10:35
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.57 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Undead Labs producent
Undead Labs wydawca

Premiera:
======================
28 kwietnia 2015 ( światowa data premiery )
28 kwietnia 2015 ( gra dostępna dla Polski )
28 kwietnia 2015 ( premiera w USA )

Gatunek: Akcji, TPP, zombie, sandbox, survival[

Tryb gry: single player

Opis

State of Decay: Year-One Survival Edition na komputery PC to ulepszona edycja trzecioosobowej gry akcji State of Decay z 2013 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Undead Labs, które stworzyło pierwotną wersję. Tytuł został znacznie odświeżony, dzięki czemu na ekranach monitorów możemy oglądać oprawę graficzną wykorzystującą lepszy system oświetlenia, tekstury i animacje. To jednak nie koniec zmian, gdyż deweloperzy zatroszczyli się także o nową broń i pojazdy, usprawnioną mechanikę walki, a także niedostępne wcześniej misje i postacie. Wszystko to uzupełniane jest przez dodatki Breakdown i Lifeline, a ponadto duński kompozytor Jesper Kyd (znany z soundtracków do gier z serii Hitman czy Assassins Creed) stworzył na potrzeby State of Decay: Year-One Survival Edition około 30 minut muzyki. Zabawa w produkcji koncentruje się na survivalu. Głównym zadaniem gracza jest więc przetrwanie w niegościnnym świecie opanowanym przez zombie. W pojedynkę jednak nie zdziałamy zbyt wiele, więc równie ważne jest tworzenie społeczności i przyłączanie do niej innych ocalałych, a także wykorzystywanie ich unikalnych zdolności w całkowicie odmiennych sytuacjach, nie tylko podczas walki z przeciwnikami.

Dodatkowo naszym podopiecznym możemy wydawać rozkazy, a ich wykonaniem zajmie się sztuczna inteligencja. Podczas przygody uczestniczymy w rozmaitych zadaniach &#8211 od ratowania innych ocalałych, przez zbieranie pożywienia, szukanie broni i amunicji, aż po tworzenie i rozbudowywania baz. Ze względu na swoją tematykę, produkcja Undead Labs jest bardzo brutalna. Zombiaki zabijamy, używając nie tylko broni palnej, ale także siekier, kijów baseballowych i wielu innych przedmiotów codziennego użytku. Wszystko to rozgrywa się w dużym, otwartym świecie, po którym przemieszczamy się zarówno na piechotę, jak i wykorzystując samochody.

Dane techniczne

System operacyjny: Windows Vista / 7/8
Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Athlon X2 3400+
Karta graficzna: GeForce GTX 470 / Radeon HD 5850
RAM: 4 GB
Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku twardym: 4 GB

Instalacja

1. Zainstaluj grę z pliku .exe/.bin
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Lista dodatków:
================
State of Decay: YOSE Bonus Gurubani Kaur
State of Decay: YOSE Preppers Pack
State of Decay: Lifeline Year-One about
State of Decay: Breakdown Year-One

Description By Mozaykin
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-16 12:10:04 [Aktualizuj]
Napisano: 03.10.2022 20:42
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse