Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Forza Horizon 2 Presents Fast &amp Furious DLC [RGH JTAG] [PL] [XBOX 360]

Forza Horizon 2 Presents Fast &amp Furious DLC [RGH JTAG] [PL] [XBOX 360] torrent
Dodał: Ishimura
29.06.2018 09:43
Kategoria: Xbox

Rozmiar: 2.22 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Samodzielny dodatek do gry Forza Horizon 2. Rozszerzenie powiązane jest z filmem Szybcy i Wściekli 7 i zawiera zupełnie nową kampanię fabularną, osadzoną przed wydarzeniami znanymi z kinowego obrazu. Gracze mogą ścigać się znanymi z pierwowzoru autami po terenie południowej Francji.
Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious jest samodzielnym dodatkiem do gry Forza Horizon 2, co oznacza, że do działania nie wymaga podstawowej wersji gry. Za wersję na konsolę Xbox 360 odpowiedzialne jest studio Sumo Digital, współpracujące z ekipą Turn 10 i wytwórnią Universal, która dostarczyła deweloperom odpowiednich materiałów źródłowych. Akcja rozszerzenia rozgrywa się przed wydarzeniami, przedstawionymi w filmie Szybcy i Wściekli 7. Gracz wciela się we francuskiego kierowcę, zatrudnionego przez niejakiego Teja Parkera &#8211 bohatera znanego z kinowego pierwowzoru, w którego wciela się aktor Chris &#8216Ludacris&#8217 Bridges. Głównym zadaniem jest dostarczanie pracodawcy wyznaczonych aut, które musimy uprzednio wygrać w toku wyścigowych zmagań. Tak jak podstawowa wersja gry, dodatek umożliwia ściganie się po dużym, otwartym świecie, osadzonym w rejonie południowej Francji, choć obszar gry jest tu znacznie mniejszy, niż ten z Forzy Horizon 2. Kolejne samochody zdobywamy, biorąc udział w rozmaitych wyścigowych wyzwaniach, w kilku znanych z pierwowzoru trybach zabawy. Nowością jest wykorzystanie systemu nitro, którego możemy używać podczas niektórych wyścigów. Nie zapomniano także o całkiem nowych wyzwaniach z tzw. Listy Życzeń oraz 20 nowych tablicach premiowych do odszukania. W rozszerzeniu nie zabrakło oczywiście dedykowanego zestawu aut, pochodzących zarówno z siódmej odsłony cyklu Szybkich i Wściekłych, jak i poprzednich części filmowej serii. W grze możemy usiąść za kółkiem 10 kultowych modeli, takich jak 1970 Dodge Charger R/T, 2012 Nissan GT-R, 1998 Toyota Supra, 1970 Plymouth Ghibli S oraz 2013 Jeep Wrangler Unlimited. Każdy samochód został odtworzony na podstawie materiałów, dostarczonych przez filmowców z wytwórni Universal. W odróżnieniu od gry podstawowej, niestety nie przewidziano możliwości ich modyfikowania. Dodatek umożliwia również rozgrywkę w sieci za pośrednictwem usługi Xbox Live, w kilku zróżnicowanych trybach zabawy. Pod względem oprawy wizualnej rozszerzenie niewiele różni się od podstawowej wersji gry, co oznacza, że jakość grafiki stoi na bardzo wysokim poziomie.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=26475
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-03 15:51:47 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 04:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse