Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Deserts Of Kharak2016 V1 3 0 [+All DLCs] [MULTi7 PL] [REPACK QOOB] [EXE]

 Deserts Of Kharak2016 V1 3 0 [+All DLCs] [MULTi7 PL] [REPACK QOOB] [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
18.06.2018 09:07
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 4.13 GB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 2
Pobrań: 24

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Wydanie QOOB: 13 Czerwca 2018
Premiera Gry: 20 Stycznia 2016 - 11 Czerwca 2018 (GOG Patch V1.3.0)
Gatunek: Strategiczne, Science Fiction, RTS
Producent: Blackbird Interactive
Wydawca: Gearbox Software

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Polski, Rosyjski
Zawartość Dodatkowa:

- Homeworld - Soban Fleet Pack
- Homeworld - Khaaneph Fleet Pack
- Homeworld - Desert Of Kharak Expeditiion Guide
Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.3.0 + All DLCs

Opis

Homeworld: Deserts of Kharak to wyprodukowana z myślą o pecetach gra RTS, stanowiąca prequel cyklu kosmicznych strategii Homeworld. Akcja toczy się na powierzchni tytułowej planety, a zabawa obraca się wokół gromadzenia surowców, konstruowania jednostek i toczenia bitew w czasie rzeczywistym. Pod względem mechanizmów rozgrywki produkcja odwołuje się do wydanych wcześniej osłon serii, oferując takie elementy jak mobilna baza oraz kluczowe znaczenie ukształtowania terenu dla rezultatu starć. Alias: Homeworld: Shipbreakers, Hardware.

Homeworld: Deserts of Kharak to wydana na platformę PC Windows strategia czasu rzeczywistego utrzymana w klimatach science fiction. Jest to debiutancki projekt zespołu Blackbird Interactive, założonego przez byłych pracowników studia Relic, w tym ludzi odpowiedzialnych za serię Homeworld.

Pod względem fabularnym gra stanowi prequel wcześniejszych odsłon &#8211 jej kampania rozpoczyna się 106 lat przed wydarzeniami z pierwszego Homeworlda. Akcja toczy się na będącej domem dla wygnanego ludu Kushan tytułowej planecie Kharak, która w szybkim tempie obumiera. Większość jej powierzchni zamieniła się już w spalone słońcem pustynie, co powoduje, że wszystkie zamieszkujące ją klany toczą ze sobą permanentną wojnę o resztki surowców. Kością niezgody jest również ideologia, gdyż jedną z najważniejszych frakcji w tym konflikcie jest grupa fanatyków religijnych, uważających, że technologie kosmiczne łamią boskie prawo.

Sytuację na planecie diametralnie zmienia odkrycie przez satelity tajemniczego obiektu zakopanego pod piaskami największej pustyni na Kharak. Koalicja północnych klanów szybko organizuje ekspedycję, ale przepada ona bez śladu. Kampania opowiada o losach drugiej wyprawy pod dowództwem oficer Rachel Sjet.

Wydane na platformę PC Windows Homeworld: Deserts of Kharak to klasyczny RTS. Podczas zabawy zajmujemy się więc gromadzeniem surowców, rozwijaniem technologii, konstruowaniem jednostek oraz toczeniem bitew rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Istotną rolę odgrywają artefakty znajdowane we wrakach statków kosmicznych, zapewniające różnorodne przydatne bonusy.

W przeciwieństwie do wydanych wcześniej odsłon cyklu, akcja gry nie toczy się w przestrzeni kosmicznej, a na powierzchni planety. Mimo to autorzy zadbali, aby mechanizmy rozgrywki przypominały to, co oferowały Homeworld oraz Homeworld 2. Brak tu więc stacjonarnej bazy &#8211 jej rolę pełni mobilny krążownik lądowy Kapsi, którego zniszczenie oznacza porażkę gracza. Okręt jest potężnie opancerzony i dysponuje sporą siłą ognia, ale nie porusza się zbyt szybko. Do niego zwożone są surowce i na jego pokładzie konstruowane są inne jednostki. Kapsi wyposażono w cztery podzespoły, które zasilamy dostępnymi punktami energii. Z każdą misją zasoby mocy rosną, jednak dysponować nimi należy rozważnie, gdyż zbyt intensywna eksploatacja może skutkować przegrzaniem systemów.

W trakcie bitew kluczową rolę odgrywa ukształtowanie terenu. Wszystkie mapy pełne są gór, wzniesień i niecek, a zajęcie pozycji wyższej niż wrogowie daje znaczącą przewagę, m.in. większy zasięg uzbrojenia. Wszystkie jednostki dysponują przynajmniej jedną zdolnością aktywną lub pasywną, a ich rozsądne używanie znacznie ułatwia odnoszenie sukcesów. Ponadto nasze wojska z misji na misję zdobywają doświadczenie, co pozwala zwiększać ich potencjał bojowy.

Zgodnie z chlubnymi tradycjami cyklu, Homeworld: Deserts of Kharak oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, z rozbudowaną fabułą i różnorodnymi misjami. Dostępny jest także tryb multiplayer, w którym rywalizować ze sobą może dwóch graczy. W starciach sieciowych wygrywa strona, która zniszczy mobilny krążownik lądowy wroga lub jako pierwsza przejmie pięć artefaktów.

Dane techniczne

Rekomendowane: Intel Core i7-950 3.0 GHz/AMD FX-4300 3.8 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB RAM GeForce GTX 770/1 GB Radeon HD 7700 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/AMD A10 5800K 3.8 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 440/Radeon HD 4890 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/10

Czas Instalacji: 1-2 Min (zależne od wydajności PC)
...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj
Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-07-05 23:24:53 [Aktualizuj]
Napisano: 22.02.2019 21:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse