Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Prey - Mooncrash *2018* [PL] [ROKA1969] [EXE]

Prey - Mooncrash *2018* [PL] [ROKA1969] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
12.06.2018 05:04
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 12.49 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

F_INFO

Tytuł: Prey - Mooncrash
Gatunek: Akcja, Przygodowe
Producent: Arkane Studios
Wydawca: Bethesda Softworks
Data wydania: 2018
Język: Polski
Crack: (SKIDROW)

http://store.steampowered.com/app/480490/Prey/
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11214

F_OPIS

Zmierz się z przytłaczającymi przeciwnościami, aby uciec z tajnej, księżycowej bazy TranStaru. Wrogowie, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć, cele, które wypełnisz, i łupy, które zdobędziesz, są za każdym razem inne. Dzięki nieustannie zmieniającemu się otoczeniu, które jest równie niebezpieczne, co dynamiczne, kampania Mooncrash oferuje niekończące się wyzwanie dla nawet najbardziej doświadczonych graczy.

Fabuła:

W Prey: Mooncrash komunikacja z sekretną bazą księżycową TranStaru urwała się tuż po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry. Haker o imieniu Peter przebywa na pokładzie satelity szpiegowskiego, jego zadaniem było podsłuchiwanie transmisji TranStaru. Teraz musi ustalić przyczyny nagłej ciszy. Odkrycie zaginionych tajemnic księżycowej bazy jest dla Petera, zniewolonego bezwzględnymi warunkami kontraktu z korporacją Kasma, jedyną nadzieją na powrót do rodziny.

Zawartość:

Życie. Śmierć. Adaptacja. Ucieczka!
Ucieknij z księżycowej bazy TranStaru, nim opanują ją tyfony. Jeden prosty cel i setki możliwych sposobów jego osiągnięcia. W Mooncrash gracze doświadczą zupełnie nowej, nieskończenie angażującej kampanii o cechach gry roguelike z nieustannie zmieniającymi się przeciwnikami, uzbrojeniem i celami oraz narastającym zagrożeniem ze strony obcych.

Przetrwaj tak, jak chcesz, i tym, kim chcesz
Odblokuj wiele postaci dysponujących własnymi zestawami wyspecjalizowanych zdolności, które można rozwijać. Utorujesz sobie drogę dzięki zaradnej inżynier Joan, uzbrojonemu w strzelbę pracownikowi ochrony Bhatii czy może słabemu fizycznie, lecz uzdolnionemu Andriusowi i jego arsenałowi psychicznych zdolności? Prey to przede wszystkim wybory – wybory, które należą do ciebie.

Szukaj tajemnic, łupów... i drogi ucieczki
W Mooncrash znajdziesz mnóstwo szczegółów oraz bogate fabularnie otoczenie, z których słynie Arkane Studios. Eksplorując stację, która wielkością dorównuje czterem poziomom Talosa I z podstawowej wersji gry, nie przegap cennych zasobów – i oczywiście mimów.

Nowe wyzwania, nowe rozwiązania
Tyfoniczne zagrożenie powraca w postaci znajomych oraz zupełnie nowych przeciwników dysponujących wyjątkowym zestawem śmiercionośnych zdolności. Wykorzystaj pełną moc dostępnego ci arsenału, w którym znajdziesz popularne uzbrojenie i zdolności znane z podstawowej wersji gry, aby ocalić swoje życie i uciec z księżycowej pułapki.

Prey: Typhon Hunter
Mooncrash zawiera również nadchodzącą aktualizację o nazwie Typhon Hunter, wprowadzającą rozgrywkę wieloosobową w postaci pełnej napięcia zabawy w chowanego między samotnym ocalałym i pięcioma innymi graczami, którzy tropią, polują i ukrywają się jako mimy. Aktualizacja Typhon Hunter trafi na wszystkie platformy i ma się ukazać latem tego roku.

Uploaded by ROKA1969

F_WYMAGANIA

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

NOTES:

To jest samodzielna edycja i nie zawiera oryginalnego Prey!

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na swoim systemie, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora

User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-08-27 20:49:25 [Aktualizuj]
kabestanik34
kabestanik34
Napisano: 2018-08-06 19:01
 
jak ustawic na język polski?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse