Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami! *2018* [Finał Sezonu 8] [WEBRip.XviD] [PL]

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami! *2018* [Finał Sezonu 8] [WEBRip.XviD] [PL] torrent
Dodał: tomasz62
17.05.2018 06:43
Kategoria: Rozrywka

Rozmiar: 700.53 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 2
Pobrań: 9

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
WSTAWKA NA PROŚBĘ.

INFO

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami!

Produkcja: Polska
Stacja telewizyjna: Polsat
Premiera: 2 marca 2018
OPIS

Jedenaście gwiazd, plejada najlepszych tancerzy, zapierające dech w piersiach taneczne popisy, trud codziennych wielogodzinnych treningów, niespodziewane kontuzje i urazy, ogromne zainteresowanie mediów oraz rywalizacja, której ukoronowaniem jest Kryształowa Kula dla zwycięskiej pary. Emocje na żywo!
Taneczne show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to marka światowego formatu wśród telewizyjnych produkcji. Największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu kilkunastu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.
Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ocenia czteroosobowe jury. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski. Charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet - Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan, profesjonalna tancerka, znana z brytyjskiej wersji show, która zastąpiła w fotelu jurora Beatę Tyszkiewicz. Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

DANE TECHNICZNE

Format : AVI at 1013 Kb/s
Length : 699 MB for 1h 35 min. 21s

Video #0 : MPEG-4 Visual at 885 Kb/s
Aspect : 640 x 360 at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-06-01 12:43:17 [Aktualizuj]
Napisano: 17.08.2018 05:25
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse