Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: James Bond 007: Blood Stone [v.1.0.0.1] *2010* [PL] [ROKA1969] [EXE]

James Bond 007: Blood Stone [v.1.0.0.1] *2010* [PL] [ROKA1969] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
06.05.2018 08:47
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 4.25 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

F_INFO

Tytuł:James Bond 007: Blood Stone
Rok produkcji : 2010
Gatunek : Action (Shooter) / Arcade / Racing (samochody) / 3D / 3rd Person
producent : Bizarre Creations
Wydawca : Activision
Język : Polski
Tabletka:RELOADED
Wersja: v.1.0.0.1

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15355

F_OPIS

James Bond 007: Blood Stone jest kolejną propozycją dla fanów jednego z najbardziej znanych agentów w historii światowego kina - Jamesa Bonda. Grę stworzyło studio Bizarre Creations znane przede wszystkim z produkcji bardzo dobrych wyścigów (Blur, seria Project Gotham Racing). Opowiadana historia w żaden sposób nie nawiązuje do któregoś filmu z Bondem w roli głównej. W wyniku międzynarodowej konspiracji jedna z najbardziej tajnych broni biologiczno-chemicznych Wielkiej Brytanii wpadła w ręce organizacji mającej na celu zrobić z niej odpowiedni użytek, zagrażając tym samym bezpieczeństwu kraju. Najlepszy agent Jej Królewskiej Mości ma za zadanie powstrzymać przestępców, a żeby to uczynić, trafia między innymi do takich miejsc jak Ateny, Istambuł, Syberia, Monako czy Bangkok. Scenariusz napisał sam Bruce Feirstein, autor trzech filmów o Bondzie (Golden Eye, Jutro nie umiera nigdy i Świat to za mało). Akcję gry obserwujemy zza pleców głównego bohatera i tak naprawdę łączy ona w sobie wiele elementów różnych gatunków. Oprócz strzelanin z systemem chowania się za osłonami mamy tu też walki wręcz, widowiskowe sceny pościgów oraz możliwość korzystania ze specjalnego telefonu, który posiada wiele interesujących funkcji (m.in. śledzenie ruchów przeciwników, lokalizowanie pobliskich broni oraz wskazywanie drogi gdybyśmy się zgubili). Nie zabrakło również sporego arsenału składającego się z 16 typów broni, takich jak pistolet z tłumikiem, nieśmiertelny AK74, strzelby, a nawet paralizator.

Uploaded by ROKA1969

F_WYMAGANIA

System operacyjny: Windows XP / Vista / Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Duo E4300 z zegarem 1,8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000+ z zegarem 2,0 GHz
Pamięć: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)
Karta graficzna: ze sprzętową akceleracją grafiki 3D, w 100% zgodna z DirectX 9.0c, z 256 MB pamięci wideo i niezbędnymi sterownikami
Wolne miejsce na dysku twardym: 8.66 GB nieskompresowanego miejsca na dysku twardym (plus 400 MB dla plików wymiany Windows i 2 MB dla zapisania gry)

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-09-09 10:15:49 [Aktualizuj]
Napisano: 19.11.2018 01:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse