Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: David Morrell - Bractwo Kamienia czyta Henryk Pijanowski [audiobook PL]

David Morrell - Bractwo Kamienia  czyta Henryk Pijanowski [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
28.03.2018 09:59
Kategoria: Biologia

Rozmiar: 277.26 MB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 0
Pobrań: 153

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
David Morrell
Bractwo Kamienia
czyta Henryk Pijanowski
[audiobook PL]
Czas: 13h 27minTytułowe Bractwo Kamienia to kościelna organizacja chrześcijańskich asasynów, pochodząca jeszcze z czasów wypraw krzyżowych. Aprobowana przez papieża grupa zabójców broni interesów Kościoła nielegalnymi sposobami tam, gdzie nie da się tego zrobić legalnie.
Shean McLane jest byłym agentem Skalpela, tajnej komórki CIA. Gdy sumienie zmusiło go do przerwania ostatniej akcji, trafił na celownik własnej organizacji jako potencjalny zdrajca. By zniknąć, wstępuje na zawsze do kontemplacyjnego zakonu kartuzów, gdzie wiedzie pokutniczy żywot. Po sześciu latach pewne zdarzenie zmusza go do ponownego wyciągnięcia mauzera i rzucenia się w szał agenturalnej pracy - bójki na śmierć i życie, pościgi, strzelaniny, wybuchy. We wszystko wplątane są osoby z jego przekreślonej dawno przeszłości i tajemnicze Bractwo Kamienia.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-05-14 19:29:06 [Aktualizuj]
Napisano: 23.07.2018 17:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse