Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Devil.May.Cry.HD.Collection *2018* [CODEX] [ENG] [ISO]

Devil.May.Cry.HD.Collection *2018* [CODEX] [ENG] [ISO] torrent
Dodał: prizy
13.03.2018 19:27
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 10.74 GB
Seed'ów: 81
Leecher'ów: 45
Pobrań: 32545

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Capcom | producent

Capcom | wydawca

Cenega S.A. | wydawca PL

Opis

Devil May Cry HD Collection to kompilacja zremasterowanych wersji trzech pierwszych odsłon serii Devil May Cry, które zadebiutowały na konsoli PlayStation 2. Zestaw opracowany przez firmę Capcom początkowo trafił wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksa 360, jednak po latach doczekał się premiery również na pecetach oraz Xboksie One i PlayStation 4. Fabuła Głównym bohaterem gier wchodzących w skład Devil May Cry HD Collection jest Dante, czyli pół człowiek, pół demon, który walczy z siłami ciemności. W pierwszym Devil May Cry jego zadaniem jest pokonanie Mundusa (władcy podziemnego świata). W drugiej części serii heros musi zmierzyć się z biznesmenem Ariusem, planującym przejąć władzę nad światem dzięki wskrzeszeniu jednego z demonów; protagoniście pomaga wojowniczka Lucia, będąca drugą grywalną postacią. Akcję Devil May Cry 3 osadzono natomiast przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej odsłonie cyklu; gracz ma okazję poznać więcej szczegółów na temat przeszłości Dantego i jego konfliktu z bratem – Vergilem. Mechanika Produkcje wchodzące w skład wydanego na platformie PlayStation 3 Devil May Cry HD Collection reprezentują gatunek slasherów. Każdy z tych tytułów podzielono na misje, w których zajmujemy się przede wszystkim eksploracją zróżnicowanych lokacji (Devil May Cry przenosi nas na fikcyjną wyspę Mallet, gdzie dominuje gotycka zabudowa; akcja Devil May Cry 2 toczy się we współczesnej metropolii; natomiast miejsca, które przemierzamy w Devil May Cry 3, łączą najlepsze cechy lokacji przygotowanych na potrzeby obu wcześniejszych gier) oraz na walce z przeciwnikami. Na naszej drodze stają zarówno pomniejsi wrogowie (mowa o maszkarach z piekła rodem), jak i potężni bossowie, których pokonanie wymaga nie tylko doskonałego refleksu i zręcznych palców, lecz także opanowania tajników rozbudowanego systemu walki. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym, a Dante stawia czoła adwersarzom, korzystając z miecza i dwóch pistoletów – szeroki wachlarz kombosów pozwala na wyprowadzanie widowiskowych ataków. Po naładowaniu specjalnego wskaźnika heros może zmienić się w demona, siejąc jeszcze większe spustoszenie w szeregach wroga. Ponadto zmagania w Devil May Cry 3 uatrakcyjnia możliwość dobrania stylu walki do indywidualnych preferencji – przykładowo, technika Swordmaster opiera się na precyzyjnych cięciach mieczem, Royal Guard wykorzystujemy w defensywie, z kolei Gunslinger jest najskuteczniejszy w ofensywie. W trakcie zabawy akcję obserwujemy z filmowych ujęć – seria opiera się bowiem na prerenderowanych tłach ze statyczną kamerą. Dopełnieniem wyżej opisanych elementów rozgrywki są proste segmenty platformowe i nieskomplikowane zagadki polegające przede wszystkim na poszukiwaniu przedmiotów. Warto przy tym pamiętać, że nad naszymi poczynaniami nieustannie czuwa system punktacji; przyznawane nam oceny są determinowane przez czas ukończenia konkretnego etapu, stylowość walki, wykorzystane przedmioty oraz odniesione obrażenia.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17550

Wymagania

MINIMALNE:
System operacyjny: WINDOWS® 7 (64bit)
Procesor: Intel® Core™ i3 series (dual-core) or AMD equivalent or better
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)
Dodatkowe uwagi: *Recommended Controller
Xbox 360 Controller (Windows®7/8/8.1)
Xbox One Wireless Controller (Windows®10)

ZALECANE:
System operacyjny: WINDOWS®10 (64bit)
Procesor: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or AMD equivalent or better
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 960
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectSound (DirectX® 9.0c

Instalacja

1 Zamontuj plik iso
2 Zainstaluj
3 Skopiuj zawartość folderu CODE do folderu z gra tam gdzie są te same pliki
4 Graj ( jak się podoba kup oryginal )
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-06-20 22:08:00 [Aktualizuj]
Napisano: 23.06.2018 06:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse