Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID]

Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID] torrent
Dodał: PROAC
30.01.2018 17:25
Kategoria: Android

Rozmiar: 39.10 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID]

Fast Five the Movie: Official Game HD - a racing simulator for fans of speed, based on the popular movie Fast and furious 5. Play the role of Brian O'Connor who appeared on a reverse side of the law and decided to collect a team of the best racers. You are waited for by the routes passing through the largest cities of the world, the newest models of cars, a multiplayer and other gratefulness! Also, you will get access to tuning to improve the characteristics of your car. During arrivals you are expected by surprises, in the form of blowing-up houses and falling bridges that will cardinally change the habitual route and you should look for ways of detours. In the game there’re some modes of competition (sprint, drift, ring, etc.). Quite good control system. Excellent music. The game differs with tremendous graphics and an excellent gameplay.
===========================================
Premiera Szybkich i Wściekłych 5 jeszcze w Polce nie miała miejsca ale już dzisiaj możemy pograć w wyścigi oparte na filmowej licencji. Przeważnie tego typu gry mają za zadanie jedynie sprzedać się na fali popularności filmu ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Śmiem nawet twierdzić, że Fast & Furious 5: Official Game HD jest lepsze od Asphalt 6.
Jak przystało na grę na licencji filmu spotykamy się tutaj z bohaterami Fast & Furious 5. Fabuła prezentowana jest między kolejnymi rozdziałami za pomocą (prawdopodobnie) kadrów z filmu okraszonych filtrem nadającym im nieco komiksowy styl. Trzeba przyznać, że prezentuje się to bardzo ładnie. Gameloft stopniowo wprowadza do swoich gier dubbing postaci, więc pojawiające się napisy są czytane przez odpowiednich lektorów., kto wie być może są to nawet aktorzy wcielający się w bohaterów z filmu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-01 13:23:37 [Aktualizuj]


Napisano: 30.01.2023 11:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse