Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: NEODOWNLOADER 3.0.3 v209 eng

NEODOWNLOADER 3.0.3 v209 eng torrent
Dodał: Kalinkus28
05.01.2018 14:20
Kategoria: Grafika

Rozmiar: 8.01 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Producent: NeoWise Software
Licencja: full
System: Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria: pobieranie plików

NeoDownloader jest aplikacją przeznaczoną dla użytkowników pobierających różne treści multimedialne zamieszczane na stronach internetowych. Oprogramowanie przydaje się w momencie kiedy zamierzamy pobrać większą ilość zdjęć, muzykę lub nawet filmy.

Interfejs programu NeoDownloader jest wygodny i co najważniejsze pozwala na szybkie pobieranie danych z sieci. Wystarczy tylko wpisać do odpowiedniej opcji link z wybranej przez nas strony internetowej i następnie program NeoDownloader przeskanuje witrynę oraz automatycznie pobierze odpowiednie źródła danych. W aplikacji znajdziemy również wbudowany moduł do podglądu plików graficznych oraz całkiem wygodny odtwarzacz multimedialny, za pomocą którego sprawdzimy wszystkie pobrane utwory muzyczne lub filmy. Program pozwala nawiązywać do 20 połączeń jednocześnie. Obsługuje format ZIP i RAR, a także pozwala na pobieranie różnych treści multimedialnych z zabezpieczonych serwisów hasłem. Dodatkowo możemy ustawić wybrany obrazek jako tapetę pulpitu.


Instalacja:

Uruchomić plik exe.następnie należy zakończyć program,następnie podmieniamy plik crack z plikiem exe. w folderze gdzie zainstalowaliśmy program.Podmieniamy i używamy pełnej,zarejestrowanej wersji.Program należy uruchamiać poprzez plik crack.
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-02-03 14:49:12 [Aktualizuj]
Tagi neodownloader


Napisano: 28.01.2023 06:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse