Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Infinite MiniGolf 2017 [MULTi7-ENG] [PLAZA] [ISO]

Infinite MiniGolf 2017 [MULTi7-ENG] [PLAZA] [ISO]  torrent
Dodał: Ishimura
14.12.2017 14:47
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 1.00 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

Wydanie PLAZA: 25 Lipca 2017
Premiera Gry: 25 Lipca 2017
Gatunek: Sportowe, Golf, Zręcznościowe
Producent: Zen Studios
Wydawca: Zen Studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Węgierski, Rosyjski

User image

Infinite Minigolf to kontynuacja gry Planet Minigolf stworzonej przez ekipę ZEN Studios (twórcy m.in. CastleStorm i Pinball FX2). Produkcja najpierw ukazała się w ramach wczesnego dostępu na Steamie, ale w późniejszym czasie doczekała się nie tylko pełnej wersji komputerowego wydania, ale także edycji na konsole.

Opisywana produkcja prezentuje zręcznościowe podejście do golfu. Nie oznacza to jednak, że podczas zabawy liczą się tylko szybkie palce, gdyż deweloperzy zatroszczyli się o całkiem realistyczną fizykę. W związku z tym na lot piłeczki wpływa chociażby siła uderzenia, kąt itd. Sprawia to, że choć w Infinite Minigolf na platformę PC można łatwo się wdrożyć, to jej mistrzowskie opanowanie wymaga czasu, umiejętności i dokładnego poznania mechaniki.

User image

Z racji, że mamy do czynienia z minigolfem, zmagania odbywają się na zwariowanych polach, np. w okolicach nawiedzonego domu, w lodowej krainie czy wewnątrz domu, na specjalnym torze zbudowanym z kartonów. Inną atrakcją produkcji jest możliwość dostosowywania golfistów, którym możemy kupować np. nowe ubrania.

Produkcja w wersji na platformę PC oferuje kilka zróżnicowanych trybów dla jednego gracza, a także możliwość zabawy w multiplayerze. Możemy np. toczyć pojedynki dwóch na dwóch, bawić się z innymi przez Internet oraz lokalnie, rozgrywać szybkie spotkania towarzyskie itd. Dużym atutem Infinite Minigolf jest też edytor pól. Udostępnione przez twórców narzędzia pozwalają w łatwy sposób tworzyć własne plansze, na których oczywiście możemy później się bawić.

User image

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 or newer
Procesor: Dual Core 2.3GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Geforce 550Ti / Radeon 7750 or higher with 2GB memory
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

User image
User image
User image
User image
User image

TRAILER:

http://www.youtube.com/v/sxJd1tu6X3Y8&feature=player_embedded&hl=pl_PL&fs=1&
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-23 08:01:24 [Aktualizuj]
Napisano: 29.11.2020 15:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse