Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Cities: Skylines - Deluxe Edition (2015) [MULTi8-PL] [RePack] [R.G. Catalyst] [1.9.1-f3] [DVD5] [.exe/.bin]

Cities: Skylines - Deluxe Edition (2015) [MULTi8-PL] [RePack] [R.G. Catalyst]  [1.9.1-f3] [DVD5] [.exe/.bin] torrent
Dodał: Ishimura
11.12.2017 13:13
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 3.67 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

Colossal Order producent
Paradox Interactive wydawca

Premiera:
========================
10 marca 2015 ( światowa data premiery )
17 kwietnia 2015 ( data wydania w Polsce )
10 marca 2015 ( premiera w USA
09 czerwiec 2016

Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, sandbox, budowa miasta

Tryb gry: single player

Cities: Skylines na platformie PC Windows to gra strategiczno-ekonomiczna wyprodukowana przez zespół Colossal Order, który stworzył wcześniej dwie gry - Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego (Cities in Motion) oraz Symulator współczesnej metropolii: Transport i komunikacja miejska (Cities in Motion 2: The Modern Days). Tym razem deweloperzy postanowili nie ograniczać się tylko do tematyki transportu miejskiego i rzucili wyzwanie projektom typu SimCity. Głównym celem zabawy jest więc wybudowanie wymarzonego przez siebie miasta, ale to oczywiście nie wszystko, gdyż podczas rozgrywki musimy troszczyć się także o dobro mieszkańców, dbać o finanse pozwalające na dalsze inwestycje i nie tylko. Produkcja oferuje również pełne wsparcie dla moderów. W grze budujemy metropolie na mapach o rozmiarach 36 km kwadratowych, choć możliwe jest nieoficjalne zwiększenie tego rozmiaru. By zapełnić cały teren budynkami i drogami, musimy zatroszczyć się m.in. o sprawne działanie systemu administracji miejskiej i stały dopływ gotówki, pozyskiwanej z podatków. Należy jednak pamiętać, że różne dzielnice naszej aglomeracji zamieszkują odmienne klasy społeczne. W związku z tym, wysokość pobieranych pieniędzy musi być uzależniona od możliwości finansowych mieszkańców. Na szczęście twórcy umożliwi precyzyjne określanie wysokości podatków oraz rodzajów polityk dla poszczególnych obszarów. Oprócz tego trzeba zatroszczyć się o zbudowanie komunikacji miejskiej, dzięki której wirtualni ludzie będą mogli przemieszczać się po całej metropolii. Ważnym aspektem jest także nawiązywanie stosunków handlowych z innymi miastami.

User image

System operacyjny: Windows Vista i nowsze - tylko 64 bitów
Procesor: Intel Core 2 Duo 3,0 GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz i lepiej
Pamięć: 4GB
Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 512 MB / ATI Radeon HD 5670 512 MB lub lepsza
DirectX: 9.0c
Miejsce na dysku twardym: 7 GB

1. Zainstaluj grę z pliku .exe/.bin
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

DLC:
============
Deluxe Edition After Dark Snowfall MatchDay Art Deco Stadiums Natural Disasters High Tech Relaxation Station Pearls from the East Mass Transit Rock City Concerts Green Cities European Suburbia Carols, Candles and Candy All that jazz
Includes Bonus: Soundtrack, Postcards, Digital Artbook, Monumental Buildings Booklet

Description By Mozaykin

User image
User image
User image
User image

http://www.youtube.com/v/_sW6FmpCTcY
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-30 11:47:21 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 08:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse