Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Przemysław Piotrowski - Radykalni. Terror Audiobook PL] eds [MP3-96]

Przemysław Piotrowski - Radykalni. Terror Audiobook PL] eds [MP3-96] torrent
Dodał: everdarksoul
07.12.2017 19:20
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 561.27 MB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 0
Pobrań: 62

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Audiobook PL - 14 plików / MP3-96
rozmiar: 561 MB / czas: 13:36:23
czyta: Marcin Popczyński

Rok 2023. Europa powoli traci integralność, a wielomilionowa migracja muzułmanów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu zalewa targany konfliktami kontynent.
Układ z Schengen to przeszłość, strefy szariatu w największych metropoliach rozrastają się w zastraszającym tempie, imigranckie getta toczy rak radykalnego islamu.
W odpowiedzi do głosu zaczyna dochodzić skrajna prawica.

Kuba Polak na wymianie studenckiej w Hiszpanii zakochuje się w pięknej Arabce, z którą spodziewa się dziecka. Jego szczęście nie trwa jednak długo, wybranka pada ofiarą zabójstwa honorowego, a on wraz ze swoim przyjacielem Michałem ledwo uchodzą z życiem.
Kiedy uprowadzona zostaje partnerka Michała, mężczyźni wraz z jej bratem Krzyśkiem - żołnierzem Legii Cudzoziemskiej - ruszają za mordercami Nawal i porywaczami Moniki. Ich droga przez tętniącą wzbierającą nienawiścią Europę staje się dla młodych ludzi przeprawą przez piekło...

RADYKALNI. TERROR to pierwsza część planowanego cyklu, pt. "Radykalni".
To mroczna wizja Starego Kontynentu - która wcale nie jest tak nieprawdopodobna i odległa, jak mogłoby się wydawać...
To historia młodych ludzi, którzy wkraczają w życie, gdy świat zaczyna trząść się w posadach - aby wkrótce runąć i zalać wszystkich falą niewyobrażalnego okrucieństwa.
To dopiero początek - wojna jest nieuchronna! Ludzie znów będą zabijać w imię Boga...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-07-24 19:58:58 [Aktualizuj]
Napisano: 20.08.2018 19:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse