Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Shio 2017 - V1.2.0 [MULTi12-PL] [REPACK-R.G MECHANICS] [EXE]

Shio 2017 - V1.2.0 [MULTi12-PL] [REPACK-R.G MECHANICS] [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
07.12.2017 11:51
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 393.59 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

Wydanie R.G MECHANICS: 6 Września 2017
Premiera Gry: 5 Maja 2017 - 4 Września 2017 (Update V1.2.0)
Gatunek: Platformowe, Przygodowe, Zręcznościowe
Producent: Coconut Island Studio
Wydawca: Coconut Island Studio
Witamina: (MEX)

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński, Koreański, Rosyjski, Polski

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji - V1.2

Info Update V1.2.0:

http://steamcommunity.com/games/525360/announcements/detail/1444948903953405465

Shio (PC) - wymagająca pod względem poziomu trudności gra zręcznościowa z elementami platformowymi przygotowana przez studio deweloperskie Coconut Island Studio. Po raz pierwszy projekt ten, we wczesnym etapie produkcji, zaprezentowany został na festiwalu gier niezależnych w Chinach (2014 IGF), zdobywając uznanie publiczności.

To właśnie na tym festiwalu autor projektu spotkał deweloperów pracujących dla Coconut Island Studio, którzy dołączyli do projektu - Deng Bu Ran (programista), Ge Xuanqing, Cai Baowei i Li Lingyi (projekt poziomów). W ten sposób prototyp zamienił się w pełni działającą produkcję, będącą wyzwaniem dla wielu fanów gier platformowych.

Shio to gra platformowa z elementami zręcznościowymi, która mimo wszystko koncentruje się na tworzonej przez siebie historii - tytuł ten charakteryzuje niezwykle wysoki poziom trudności będący sporym wyzwaniem nawet dla fanów tego typu rozgrywki - nie jest to jednak spowodowane przesadzoną ilością trudnych do pokonania przeciwników.

Tych bowiem w grze nie ma w ogóle - projekt skupia się typowo na elementach platformowych oraz eksploracji stworzonego przez twórców świat gry - gra kieruje postacią, wykorzystując do przemierzania plansz porozstawiane wszędzie lampiony - te świecąc się lub gasnąc mogą transportować postać gracza w kierunku kolejnego lampionu. Droga ta jednak usłana jest wszelkiej maści pułapkami, więc odpowiednie wyczucie czasowe z wykonywaniu kolejnych ruchów również odgrywa istotną rolę.

Gra stawia przed graczem szereg pytań dotyczących ścieżki fabularnej już na samym początku rozgrywki. Kim jest człowiek w masce? Co robi w tym miejscu i jaki jest jego cel? Na te pytania gracz, owszem, znajdzie odpowiedź, pod warunkiem, że nie będzie ślepo podążał za świecącymi lampionami - gra oferuje mnóstwo sekretów wzbogacających ścieżkę fabularną.

Twórcy przygotowali dla graczy cztery różnorodne światy, charakteryzujące się zarówno odmienną oprawą audio-wizualną, odmiennym nastrojem, jak i odmiennymi warunkami atmosferycznymi (które dodatkowo zwiększają poziom trudności i tak już wysublimowanych pod tym względem wyzwań).

Kod:MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7, Windows 8, 8.1, Windows 10
Procesor: Intel core i5 2557M
Karta graficzna: GeForce GT440 or HD5570
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Kod:1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

User image
User image
User image
User image
User image

TRAILER:

http://www.youtube.com/v/nnQGqwbE81U8&feature=player_embedded&hl=pl_PL&fs=1&
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-03 18:01:37 [Aktualizuj]
Napisano: 21.08.2018 06:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse