Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Goodwin Jason - Drzewo Janczarów [mp396] [Audiobook PL]

Goodwin Jason - Drzewo Janczarów  [mp396] [Audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
04.12.2017 14:33
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
wielkosc paczki: 511 MB
czas trwania: 12h 44m 26s
bit rate: 96kbps
zawartosc uploadu: mp3
wersja jezykowa: PL
czyta: Filip Kosior

Stambul, lata trzydzieste XIX wieku. Na dworze sultana Mahmuda II gina perly jego matki, a w tajemniczych okolicznosciach zostaje uduszona piekna odaliska. W tym samym czasie mlody zolnierz zostaje zamordowany na ulicach miasta. Czy miedzy tymi wydarzeniami istnieje jakis zwiazek? Sa to czasy, kiedy turecki wladca podejmuje próbe modernizacji panstwa. Wydaje sie, ze plany te budza sprzeciw pewnych ludzi. Nie cofna sie oni przed niczym, byle tylko ochronic stare tradycje. Niewyjasnione morderstwa w gwardii sultana nastepuja jedno po drugim Kazde z nich niezwykle brutalne Zapuszczajac sie w krete uliczki Stambulu, a jeszcze glebiej w przeszlosc tego starozytnego miasta, Jeszim, zaufany czlowiek sultana do specjalnych poruczen i waznych misji, ma dziesiec dni na rozwiazanie kryminalnej zagadki. Intryga okazuje sie byc bardziej skomplikowana niz mogloby sie wydawac na poczatku: sa w nia wplatani m.in. Rosjanie, Anglicy, Albanczycy, Grecy, palacowi eunuchowie Wszystkie nitki zdaja sie prowadzic do sultanskiego palacu, którym rzadzi Valide
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-27 14:33:43 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 11:04
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse