Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Fifa 18 ICON Edition 2017 [MULTI-PL] [PEŁNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA] [ELAMIGOS] [ISO]

Fifa 18 ICON Edition 2017 [MULTI-PL] [PEŁNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA] [ELAMIGOS] [ISO] torrent
Dodał: Ishimura
28.11.2017 11:29
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 34.68 GB
Seed'ów: 358
Leecher'ów: 90
Pobrań: 143102

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

Tytuł:FIFA 18
Gatunek:Sportowe
Wydawca:EA
Rok:2017
Język:Polski (Napisy + Komentarz PL),Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Hiszpański-Meksykański, Włoski, Portugalski, Portugalski-Brazylijski, Holenderski, Norweski, Duński, Szwedzki, Arabski, Turecki, Chiński Tradycyjny, Rosyjski, Czeski
Tabletka: STEAMPUNKS

http://gry-online.pl/S016.asp?ID=33115

FIFA 18 wprowadza szereg zmian w stosunku do tego, z czym mieliśmy do czynienia w grze FIFA 17. Największą nowiną jest technologia Real Players Motion. Jest to system odpowiedzialny za animację zawodników, przy którym współpracował m.in. Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Rozwiązanie to sprawia, że topowi zawodnicy wyglądają, poruszają się i zachowują praktycznie tak, jak w rzeczywistości. Jednak nie tylko najbardziej znani piłkarze na tym skorzystali, gdyż RPM bierze pod uwagę różne czynniki, w tym np. wzrost sportowców czy ich atrybuty, dzięki czemu wpływa także na grę innych zawodników. Np. duży, silny obrońca praktycznie zawsze wygra starcie ze słabszym zawodnikiem, choć i on ma szansę na wyjście z opresji, jeżeli jest dobrze wyszkolony technicznie. Co ciekawe, w tym przypadku świetni i kreatywni piłkarze, jak np. Lionel Messi, dużo lepiej prowadzą piłkę, trzymają ją blisko siebie i łatwiej wykonują zwody niż mniej utalentowani koledzy.Edycja IKONY zawiera:

Cristiano Ronaldo na 5 meczów wypożyczenia w FUT
Ikonę Ronaldo Naz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-08-18 10:57:19 [Aktualizuj]
Z1elonk4
Z1elonk4
Napisano: 2017-12-04 19:49
 
Podczas instalacji mi crashuje tą instalacje. Proszę o jak najszybszą pomoc. :)
mocny121
mocny121
Napisano: 2018-02-25 14:07
 
Zamontować obraz i wszystko działa.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse