Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film - Captain Underpants: The First Epic Movie *2017* [BDRip] [XviD-KiT] [Dubbing PL]

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film - Captain Underpants: The First Epic Movie *2017* [BDRip] [XviD-KiT] [Dubbing PL] torrent
Dodał: Shino22
04.11.2017 07:48
Kategoria: Animowane

Rozmiar: 699.80 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
[_st_info]

Produkcja: USA
Gatunek: Animacja, Komedia
Premiera: 21.07.2017 - Polska, 31.05.2017 - Świat
Reżyseria: Rob Letterman
Scenariusz: Nicholas Stoller

[_st_o_filmie]

http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Majtas%3A+Pierwszy+wielki+film-2017-660841
http://www.imdb.com/title/tt2091256/
https://www.youtube.com/watch?v=NU4Qmfw6y24

[_st_opis]

George i Harold to dwaj kumple z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Słyną z niezwykłej wyobraźni i niesamowitych wyczynów. Po kolejnym wygłupie dyrektor szkoły grozi, że rozdzieli kolegów, przenosząc jednego z nich do innej klasy. Niewiele myśląc George i Harold hipnotyzują dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest wymyślonym przez nich niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”. Kapitan Majtas nie ma żadnych mocy i niewiele potrafi, ale już wkrótce będzie musiał wkroczyć do akcji i stawić czoło arcywrogowi, który nieoczekiwanie pojawia się w szkole. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Posługuje się przy tym swym genialnym wynalazkiem – rozmiarotronem, za pomocą którego można dowolnie zmniejszać i powiększać obiekty. Los naszego świata zawiśnie na włosku – a raczej na gumce od majtek.

[_st_obsada]

Mateusz Narloch .... George (polski dubbing)
Filip Przybylski .... Kapitan Majtas / Pan Krupp (polski dubbing)
Jakub Szydłowski .... Profesor Pofajdanek (polski dubbing)
Mateusz Weber .... Harold (polski dubbing)
Maciej Nawrocki .... Melvin (polski dubbing)
Lidia Sadowa .... Edith (polski dubbing)
Magdalena Warzecha .... Tara (polski dubbing)
Andrzej Konopka .... Pan Zad (polski dubbing)

[_st_dane]

Format : AVI at 1 104 Kbps
Length : 700 MiB for 1h 28mn 38s 688ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 966 Kbps
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 23.976 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 128 Kbps
Infos : 2 channels, 48.0 KHz

Source: 1080p.Blu-ray.Remux.AVC.DTS-HD.MA.7.1-KRaLiMaRKo / KiT
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-03-31 20:28:28 [Aktualizuj]
gomand
gomand
Napisano: 2017-11-05 11:40
 
Nawet majtasy mogą stać bohaterem filmu, filmu animowanego. Film dla wszystkich dzieci powyżej lat 7 dorośli powyżej lat 30. :)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse