Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Photoshop 8.0 CS [PL] [FULL] [CICHA INSTALACJA]

Adobe Photoshop 8.0 CS [PL] [FULL] [CICHA INSTALACJA] torrent
Dodał: Ishimura
19.09.2017 22:37
Kategoria: Grafika

Rozmiar: 176.02 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 7

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rozszerzona wersja profesjonalnego i niezwykle popularnego programu do edycji grafiki rastorowej. Adobe Photoshop CS8 Extended w odróżnieniu od edycji podstawowej oferuje dodatkowe narzędzia do edytowania obrazów i treści z grafiką ruchomą, pozwalające m.in. na precyzyjne zaznaczanie, retuszowanie, stosowanie realistycznych efektów malarskich i wytłoczeń 3D.

W najnowszej wersji debiutuje technologia Adobe Repouss
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(3) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-08-04 20:35:03 [Aktualizuj]
felu82
felu82
Napisano: 2018-02-13 17:37
 
jakie hasło/???
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse