Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hitman GO: Definitive Edition (2016) [MULTi6-ENG] [License] [DVD5] [ISO]

Hitman GO: Definitive Edition (2016) [MULTi6-ENG] [License] [DVD5] [ISO] torrent
Dodał: Ishimura
01.08.2017 13:35
Kategoria: Logiczne

Rozmiar: 1.19 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

Square-Enix producent
Square-Enix / Eidos wydawca

Premiera:
=======================
27 kwietnia 2015 ( światowa data premiery )
27 kwietnia 2015 ( gra dostępna dla Polski )

Gatunek: Logiczne, turowe, skradanki, widok izometryczny

Tryb gry: single player


OPIS:
=======================
Hitman GO: Definitive Edition na PC Windows to skradankowa turowa gra logiczna, będąca produkcją poboczną w stosunku do popularnego na pecetach i konsolach cyklu Hitman. Projekt powstał na bazie wydanego w 2014 roku na urządzeniach mobilnych (Android, iOS, a nieco później także Windows Phone) Hitman GO. Nowa wersja może się przede wszystkim pochwalić ładniejszą oprawą graficzną, sterowaniem przystosowanym do padów, myszek i klawiatur oraz systemem osiągnięć. Gra została także od razu wyposażona we wszystkie dodatki i aktualizacje, których doczekał się oryginał, a poza tym wszystkim pozbyto się mikropłatności obecnych w mobilnym wydaniu.


Fabuła

W grze wcielamy się w łysego profesjonalnego zabójcę znanego jako Agent 47. Hitman GO: Definitive Edition na PC Windows nie oferuje żadnego rozbudowanego wątku fabularnego. Zamiast tego otrzymujemy po prostu zestaw misji i w każdej z nich naszym zadaniem jest pozbawienie życia konkretnych osób.


Mechanika

Hitman GO: Definitive Edition pod względem rozgrywki nie różni się niczym od pierwotnego wydania. Oznacza to, że mamy do czynienia z turową grą logiczną. Podczas rozgrywki na każdym poziomie musimy niezauważeni dotrzeć do wskazanego punktu i wypełnić dodatkowe cele, takie jak np. wyeliminowanie konkretnych celów czy zebranie wskazanych przedmiotów. Mapy są małe i dlatego każdy ruch trzeba dobrze przemyśleć, gdyż nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek błędy. Wszystkie nasze działania pociągają bowiem za sobą konkretne reakcje nieprzyjaciół i musimy się nauczyć je przewidywać, jeśli chcemy mieć szanse na sukces.


Kwestie techniczne

Rozgrywka w Hitman GO: Definitive Edition na PC Windows została ukazana w atrakcyjnej stylistyce, wzorowanej na papierowych makietach, gdzie lokacje przypominają miniaturowe dioramy, a postacie wyglądają niczym pionki.


WYMAGANIA SYSTEMOWE:
=====================
System operacyjny: Windows XP SP2, a przede
Procesor: Intel Pentium 4 / AMD® Athlon ™ 64 X2 i lepiej
wideo: ATI Radeon ™ X700 ™ (256 MB) / NVidia Equivalent (256 MB) lub lepszy
Pamięć: 1 GB RAM
Karta dźwiękowa: urządzenie dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0
miejsca na dysku twardym: 2 GB


NSTALACJA:
=====================
1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
4. Graj
5. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal !!!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-16 14:39:32 [Aktualizuj]
Napisano: 07.12.2021 03:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse