Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Two Worlds II Velvet Edition (2010) [MULTi8] [PROPHET] [Napisy PL] [ISO]

Two Worlds II Velvet Edition (2010) [MULTi8] [PROPHET] [Napisy PL] [ISO] torrent
Dodał: delphin14
20.07.2017 18:15
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 6.90 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

..::(Info)::..

* Oryginalny tytuł...............: Two Worlds II Velvet Edition
* Polski tytuł...................: Two Worlds II Velvet Edition

* Platforma......................: PC
* Gatunek........................: cRPG

* Producent......................: Reality Pump
* Wydawca........................: CDP

* Światowa data premiery.........: 9 listopada 20010
* Polska data premiery...........: 12 listopada 2010

* http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10722
* https://www.youtube.com/watch?v=ememBR2Nc1s

..::(Opis)::..

Druga odsłona gry cRPG polskiej produkcji, zatytułowanej Two Worlds. Twórcy z Reality Pump postarali się przede wszystkim poprawić system walki oraz oprawę wizualną, uzupełniając dodatkowo znaną z pierwszej części programu rozgrywkę szeregiem nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Akcja Two Worlds II rozpoczyna się w pięć lat po wydarzeniach z części pierwszej. Krainą Antaloor rządzi mroczny Gandohar, władca niezwykle skory do eksperymentów z czarną magią. Swą moc czerpie z duszy Kiry, siostry głównego bohatera, która pozbawiana energii z każdym dniem coraz bardziej słabnie. Nasz podopieczny nie może jej niestety uratować, gdyż ostatnia taka próba zakończyła się pojmaniem go i osadzeniem w lochu. Tu śmiałek odsiaduje swój wyrok, cierpiąc przy tym regularne tortury i nie mając nadziei na poprawę swego losu. Sytuacja zmienia się, gdy więzienie zostaje zaatakowane przez grupę orków, dowodzonych przez Smoczą Królową. Napastnicy w mgnieniu oka docierają do celi, gdzie przebywa bohater, uwalniają go, po czym bez wahania oferują sojusz. Niegdysiejsi wrogowie chcą, byśmy przyłączyli się do nich i pomogli wydrzeć Antaloor z rąk Gandohara. W ten sposób nie tylko rozprawimy się z całym złem tego świata, ale być może uratujemy także siostrę, której siły są już na wyczerpaniu. W grze zwiedzimy wiele nowych lokacji, jak na przykład tropikalną dżunglę czy gorącą sawannę. Oczywiście nie zabraknie charakterystycznej dla tych terenów flory i fauny - natkniemy się na nosorożce, strusie, gady oraz wiele innych dzikich zwierząt, których próżno byłoby szukać w pierwszym Two Worlds. Świat możemy przemierzać nie tylko piechotą, lecz również konno, a także przy pomocy teleporterów czy nawet łodzi. Autorzy postanowili usprawnić model walki, który rozszerzono o możliwość aktywnego blokowania ciosów, co doskonale zwiększa liczbę możliwych do zastosowania taktyk bojowych. Warto również napomnieć o całkiem nowym systemie magii i tworzeniu własnych, niezliczonych kombinacji, czarów, które to odpowiednio wykorzystamy do walki z konkretnymi przeciwnikami. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, w Two Worlds II dostępny jest także multiplayer oferujący kilka różnorodnych trybów rozgrywki.

..::(Dane Techniczne)::..

Rekomendowane:

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel or AMD Dual-Core Prozessor (2,0 GHz) or better
Memory: 4 GB or more
Graphics: Radeon HD, Geforce (Shader 3.0 and 512 MB RAM)
DirectX®: DirectX 10
Hard Drive: 12 GB
Sound: DirectX comp. Stereo Sound Card
Other: Internet connection with 16 KBPS or more for Multiplayer recommended

Zalecane

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel or AMD Quad-Core Prozessor (2,4 GHz) or better
Memory: 8 GB or more
Graphics: Radeon HD, Geforce (Shader 4.0 and 2 GB RAM)
DirectX®: DirectX 10
Hard Drive: 20 GB
Sound: DirectX comp. 5.1 Sound Card
Other: Broadband Internet connection for Multiplayer recommended

..::(Instalacja)::..

1. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
2. Zainstaluj.
3. Graj.
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-03 11:28:54 [Aktualizuj]
Napisano: 02.03.2021 05:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse