Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Starpoint Gemini Warlords: Deadly Dozen [eng]

Starpoint Gemini Warlords: Deadly Dozen [eng] torrent
Dodał: Kalinkus28
21.06.2017 16:05
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 5.92 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Data premiery gry
Starpoint Gemini Warlords | PC
14kwietnia2016
wczesny
dostęp 23maja2017 23maja2017
Steam
PC Windows
Okładka Starpoint Gemini Warlords (PC)
Starpoint Gemini Warlords
Starpoint Gemini Warlords to kolejna odsłona cyklu kosmicznych strategii z elementami symulatora oraz RPG, za których powstanie odpowiada niezależne, chorwackie studio Little Green Men. Tytuł nie stanowi jednak pełnoprawnej odsłony serii. Został on bowiem opracowany na podstawie sugestii społeczności graczy, zebranych podczas fazy wczesnego dostępu gry Starpoint Gemini 2 i przez samych twórców określany jest raczej jako spin-off tej właśnie produkcji.
Akcję gry osadzono ponownie w znanym już graczom uniwersum Gemini, w którym rywalizują ze sobą siły rządzącego układem Imperium oraz rebeliantów, określających siebie jako Ligę Gemini. W toku rozgrywki wcielamy się w postać kapitana statku kosmicznego, próbującego przetrwać w targanym konfliktami świecie zbierając i handlując surowcami, polując na rozmaitych przestępców i walcząc z kosmicznymi piratami.
Ogólne założenia rozgrywki pozostały niezmienione, jednak Starpoint Gemini Warlords wprowadza do dotychczasowego modelu gry szereg zupełnie nowych elementów, które w istotny sposób urozmaicają zabawę. Przede wszystkim znaczącemu zwiększeniu uległ rozmiar przemierzanego uniwersum - teraz jest aż 8 razy większe niż świat, przedstawiony w Starpoint Gemini 2. Akcja toczy się zaś nie tylko na pokładzie statku, gdyż gracze otrzymali także możliwość stworzenia i rozwijania własnej bazy kosmicznej, która odpowiedzialna jest m.in. za prowadzenie badań naukowych oraz konstrukcję nowych statków dla naszej floty.
W grze pojawiła się też opcja podboju kolejnych terytoriów, zdobywanych w toku walk z okupującymi je frakcjami – od niewielkich grup rebeliantów po potężne oddziały Ligi Gemini. Wśród pozostałych zmian na czoło wysuwa się znacznie większe zróżnicowanie świata, dostępnych rodzajów statków oraz możliwych do opracowania broni i ulepszeń. Rozbudowano także i nieco lepiej zbalansowano model rozwoju klas i umiejętności, system reputacji oraz opcje dyplomatyczne.
Oprawa Starpoint Gemini Warlords również doczekała się szeregu ulepszeń, takich jak nowe efekty graficzne i bardziej realistyczny model fizyczny, a całość współpracuje wyłącznie z 64-bitowymi systemami operacyjnymi. Podobnie jak w pierwowzorze, zabawa może toczyć się w dwu różnych wariantach. W trybie kampanii zajmujemy się przede wszystkim głównym wątkiem fabularnym, wzbogaconym o szereg zadań dodatkowych i misji freelancerskich. W trybie Free-roam zrezygnowano z misji głównych kampanii, pozostawiając graczom pełną swobodę rozgrywki oraz możliwość wykonywania niezwykle licznych zadań pobocznych.
Tryb gry: single player

Wymagania sprzętowe Starpoint Gemini Warlords
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7 64-bit
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-18 17:56:10 [Aktualizuj]
Tagi starpoint gemini warlords deadly dozen
Napisano: 27.11.2021 03:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse