Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Two Worlds II: Call of the Tenebrae eng

Two Worlds II: Call of the Tenebrae eng torrent
Dodał: Kalinkus28
17.06.2017 02:50
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 10.85 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 0
Pobrań: 71

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Drugie duże rozszerzenie do Two Worlds II, trzecioosobowej gry action RPG polskiego studia Reality Pump. Dodatek Call of the Tenebrae pojawił się sześć lat po premierze oryginału i towarzyszył wydaniu odświeżonej wersji Two Worlds II, w związku z czym mógł zaoferować poprawioną grafikę. Przygoda koncentruje się na zupełnie nowym wrogu – złowrogiej rasie szczuropodobnych humanoidów, które służą jeszcze groźniejszym istotom, dążącym do unicestwienia świata Antalooru. Zadaniem gracza jest zgromadzenie sprzymierzeńców, zarówno spośród starych znajomych, jak i nowych postaci, i powstrzymanie niebezpieczeństwa. Kampania fabularna Call of the Tenebrae zapewnia kilkanaście godzin zabawy. Rozgrywa się ona w nowych, zróżnicowanych lokacjach, gdzie do zdobycia są niedostępne wcześniej przedmioty i umiejętności, a do pokonania - kolejni przeciwnicy. Poza obszerną zawartością dla jednego gracza, rozszerzenie nie wprowadza żadnych nowości do trybu multiplayer.


WYMAGANIA SYSTEMOWE
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: Dual Core
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Shader 3.0
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX Compatible
ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Quad Core
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Shader 3.0 or better with 2GB RAM
DirectX: Wersja 10
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 30 MB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX Compatible
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-03-31 15:11:35 [Aktualizuj]
Tagi worlds call tenebrae
Napisano: 25.02.2021 05:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse