Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: MotoGP.17 *2017* [CODEX] [ENG] [ISO]

MotoGP.17 *2017* [CODEX] [ENG] [ISO] torrent
Dodał: prizy
15.06.2017 12:09
Kategoria: Wyścigi

Rozmiar: 10.75 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Gatunek Wyścigi, motocyklowe, sport,
Milestone | producent
Milestone | wydawca

Opis

MotoGP 2017 wydane na platformę PlayStation 4,oraz PC to kolejna odsłona symulacji wyścigów motocyklowych, oparta na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata. Korzenie cyklu sięgają roku 2000, a przez 17 lat zdążył się on poważnie rozwinąć. W najnowszej odsłonie odpowiedzialne za produkcję studio Milestone oddaje do dyspozycji gracza wszystkie maszyny, trasy oraz zawodników znanych z zawodów MotoGP 2017. Zawartość ta dodatkowo wzbogacona została o 70 zabytkowych jednośladów różnych klas: poczynając od tych posiadających silniki czterosuwowe, przez dwusuwowe o pojemności 500cc, kończąc na tych o pojemności 125cc. Wyścigi odbywają się na tych samych licencjonowanych torach, na których zawodnicy ścigają się w bieżącym sezonie. Gra oferuje rozbudowany tryb kariery, jak również możliwość rywalizowania przez sieć. Mechanika MotoGP 17 oferuje realistyczny i wymagający model jazdy, niezbędne jest więc dostosowanie prędkości i sposobu prowadzenia do maszyny, jaką w danej chwili użytkujemy; im jest silniejsza, tym trudniej ją opanować. Można ścigać się w kilku klasach: przede wszystkim w MotoGP, ale również Moto3 oraz Moto2. Ponadto w najnowszej odsłonie wyścigów uwzględniono zawody Red Bull MotoGP Rookies Cup. Wyścigi odbywają się na trasach będących częścią cyklu MotoGP 2017. Znaleźć można tu więc zarówno klasyczny tor Silverstone położony w Wielkiej Brytanii, jak również nowy Red Bull Ring z Austrii. Wyścigi odbywają się niemal w każdym zakątku globu  w sumie w grze zawarte zostało 18 lokacji. Prócz torów, w produkcji znalazły się wszystkie zespoły biorące udział w tegorocznych zawodach. Można się więc ścigać pod flagą Ducatti, Hondy, Yamahy czy Suzuki. Tryby gry MotoGP 2017 oferuje tryb kariery, gdzie zdobywa się kolejne wyścigowe szlify, podpisuje nowe kontrakty i rywalizuje na coraz szybszych maszynach, by finalnie osiągnąć motocyklowe mistrzostwo świata. Poza tym w grze zawarto wariant sieciowy, pozwalający na rywalizację z innymi graczami.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33821

Wymagania

MINIMALNE:
System operacyjny: WindowsŽ 7 SP1 / WindowsŽ 8 / WindowsŽ 8.1 / WindowsŽ 10
Procesor: Intel i5 2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 850 or equivalent
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GT 640 / Radeon HD 6670 1GB*
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 33 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX compatible

ZALECANE:
System operacyjny: WindowsŽ 7 SP1 64-Bit / WindowsŽ 8 64-Bit / WindowsŽ 8.1 64-Bit / WindowsŽ 10
Procesor: Intel Core i5 4670K 3.4 GHz / AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390 4GB*
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 33 GB dostępnej przestrzeni

Instalacja

1 Zamontuj plik iso
2 Zainstaluj
3 Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą tam gdzie są te same pliki
4 Graj ( jak się podoba kup oryginał )

Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-16 19:30:01 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 08:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse