Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragons.Dogma.Dark.Arisen *2016* [GOG] [ENG] [EXE]

Dragons.Dogma.Dark.Arisen *2016* [GOG] [ENG] [EXE] torrent
Dodał: prizy
07.06.2017 11:54
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 19.36 GB
Seed'ów: 18
Leecher'ów: 10
Pobrań: 490

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Gatunek RPG, TPP, fantasy, hack'and'slash, sandbox, RPG akcj
QLOC | producent
Capcom | wydawca
Cenega S.A. | wydawca PL

Opis

Pecetowa konwersja trzecioosobowego RPG akcji osadzonego w realiach fantasy - Dragons Dogma: Dark Arisen, który ukazał się w kwietniu 2013 roku na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Za jej powstanie odpowiedzialne jest japońskie studio Capcom pod wodzą Hideaki Itsuny i Hiroyuki Kobayashiego  dwóch legend branży, mających na swoim koncie tak uznane produkcje jak Devil May Cry 4, Resident Evil 4 czy Dino Crisis. Warto nadmienić, że Dark Arisen jest reedycją Dragons Dogma, zawierającą dodatkową treść: wyspę Bitterblack wraz z nowymi questami, przedmiotami i typami wrogów. Podstawowa wersja Dragons Dogma wyszła w 2012 roku na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Pecetowa konwersja wspomnianej reedycji gry zapowiedziana została we wrześniu 2015 roku, a więc blisko półtora roku po jej konsolowej premierze i w porównaniu z pierwowzorem, odznacza się przede wszystkim wyraźnie ulepszoną oprawą graficzną. Fabuła Akcja gry toczy się w otwartym świecie fantasy, wypełnionym różnymi rodzajami mitycznych stworzeń, takich jak smoki, gryfy, hydry czy harpie. Główny wątek fabularny rozpoczyna się w momencie ataku potężnego smoka na miasto, zamieszkiwane przez naszego protagonistę. Dowiadujemy się, że właściwym celem ataku był właśnie nasz bohater, nazwany przez smoka wybranym. Gad wyrywa mu serce, jednak jako Wybraniec powraca on do życia, a jego celem staje się poznanie prawdy o własnej tożsamości oraz zgładzenie smoka. W Dragons Dogma: Dark Arisen, oprócz kampanii podstawowej znajdziemy także dodatkową przygodę, której akcja rozgrywa się w niedostępnej wcześniej lokacji  na przeklętej wyspie Bitterblack. Pozwala ona zwiedzić rozległe podziemia, zamieszkiwane przez 25 nieznanych wcześniej rodzajów przeciwników. Oprócz szeregu nowych zadań fabularnych, gra oferuje również trzeci poziom umiejętności postaci, masę nowego sprzętu oraz nowe ulepszenia i sposoby modyfikowania uzbrojenia. Całość uzupełniają wszystkie pomniejsze dodatki DLC, które miały swoją premierę już po wydaniu podstawowej wersji gry.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29272

Wymagania

Rekomendowane: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows Vista/7/8

Minimalne: Intel Core i5 660 3.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafik 1 GB Radeon HD 5870 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows Vista/7/8/10
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29272

Instalacja

1 Zainstaluj za pomocą pliku setup.exe
2 Graj ( jak się podoba kup oryginał )
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-20 13:23:45 [Aktualizuj]
Napisano: 07.03.2021 00:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse