Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rise.Of.The.Tomb.Raider.20.Years.Celebration *2016* [CPY] [PL] [ISO]

Rise.Of.The.Tomb.Raider.20.Years.Celebration *2016* [CPY] [PL] [ISO] torrent
Dodał: prizy
24.05.2017 12:00
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 33.79 GB
Seed'ów: 251
Leecher'ów: 133
Pobrań: 164197

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Gatunek Akcji, TPP, TPS, crafting, przygodowe gry akcji.
Crystal Dynamics | producent
Square-Enix / Eidos | wydawca
Cenega S.A. | wydawca PL

Opis

Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii (Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration), to specjalne wydanie gry Rise of the Tomb Raider . Jest to usprawniona wersja rzeczonego tytułu, wyposażona we wszystkie wydane do niego aktualizacje i dodatki. Oznacza to, że kupując grę na sprzęt firmy Sony otrzymujemy podstawkę, wraz z DLC Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy, trybem wytrzymałości i Przebudzeniem zimnej ciemności. Ponadto deweloperzy zatroszczyli się o nowy rozdział kampanii, zatytułowany Więzy krwi, w którym zwiedzamy posiadłość Croftów w poszukiwaniu dowodu potwierdzającego nasze prawa do majątku. W rozszerzeniu można się bawić przy użyciu PlayStation VR. Kolejną atrakcją wydania 20. Rocznica Serii jest dodatek Koszmar Lary, tryb wytrzymałości przeznaczony do współpracy dwóch osób, poziom trudności Mistrzyni survivalu, rozmaite karty i stroje oraz pięć klasycznych modeli Lary Croft. Pozwalają one zagrać bohaterką kanciastą i pokrytą teksturami niskiej rozdzielczości, niczym w pierwszych odsłonach cyklu. Ponadto do premierowego nakładu dodawano limitowany album ze szkicami koncepcyjnymi oraz specjalne opakowanie. Fabuła Rise of the Tomb Raider na platformę PlayStation 4 kontynuuje historię opowiedzianą w poprzedniczce. Wydarzenia, jakie miały miejsce na wyspie Yamatai, odcisnęły piętno na bohaterce, czyniąc ją twardszą i bardziej bezwzględną, a zarazem niespokojną kobietą. Tym razem Lara postanawia ruszyć na Syberię tropem tajemniczego Proroka, a jej celem są ruiny miasta Kitież mającego jakoby ukrywać źródło nieśmiertelności. Historia jest związana z badaniami prowadzonymi przez ojca dziewczyny, jego samobójczą śmiercią i zakonem Trójcy - odwiecznych przeciwników Proroka i jego ludu.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24085

Wymagania

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 64bit
Procesor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 64 bit
Procesor: Intel Core i7-3770K
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 980Ti 2560x1440 or NVIDIA GTX 970 1920x1080
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni

Instalacja


1 Zamontuj plik iso
2 Zainstaluj
3 Skopiuj cracka do folderu z grą tam gdzie są te same pliki
4 Graj ( Jak się podoba kup oryginał )
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(2) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-07-20 21:58:32 [Aktualizuj]
kidsty33
kidsty33
Napisano: 2018-02-11 19:11
 
nie dziala gdzie jest Crack w pliku crack nie ma
prizy
prizy
Napisano: 2018-02-13 16:01
 
Jak otwierasz mój komputer tam gdzie są dyski c, d jest coś z tomb Raider CPY dajesz otwórz i jakie są tam foldery ?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse