Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Expeditions: Viking *2017* [CODEX] [PL] [ISO]

Expeditions: Viking *2017* [CODEX] [PL] [ISO] torrent
Dodał: prizy
28.04.2017 21:06
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 6.48 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Gatunek RPG, turowe, średniowiecze, widok izometryczny, elementy strategiczne.
Logic Artists | producent
IMGN.PRO | wydawca
Cenega S.A. | wydawca PL

Opis

Akcja gry toczy się pod koniec VIII wieku. Kampania rozpoczyna się z chwilą śmierci wodza jednego z klanów wikingów. Wcielamy się w jego syna, który na mocy prawa przejmuje pozycję po ojcu. Naszym zadaniem jest umocnienie władzy i zapewnienie podwładnym dobrobytu. Osiągnięcie tych celów wymagać będzie dużego wysiłku, gdyż sąsiedzi wykorzystają każdą okazję do starcia nas z powierzchni Ziemi. Co gorsza, nawet wśród naszych ludzi znajdą się osoby, mające chrapkę na zagarnięcie tytułu wodza dla siebie.
Mechanika
Poza zarządzaniem klanem i rozbudową swojej wioski kluczową rolę odgrywają tutaj wyprawy łupieżcze na europejskie ziemie. Konieczne jest staranne przygotowanie się do każdego z takich wypadów, co obejmuje m.in. zgromadzenie odpowiedniej załogi i zapasów. Dalsze rejsy są bardziej opłacalne, ale również bardziej niebezpieczne, więc trzeba dobrze kalkulować ryzyko.
Pod względem mechanizmów zabawy gra stanowi rozwinięcie rozwiązań z Expeditions: Conquistador. Otrzymujemy zatem widok z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci oraz turowy system walki, rozgrywany na mapach pokrytych siatką heksagonalną. Istotną rolę odgrywają ataki z flanki, zastawianie pułapek oraz korzystanie z osłon. Nie zabrakło także elementów survivalowych, wymagających szukania pożywienia oraz ochrony postaci przed siłami natury. W nowej części serii zdecydowanie rozbudowano kreator postaci, w którym wybieramy wygląd, umiejętności, a nawet historię naszego bohatera.
Rozgrywka jest w dużym stopniu nieliniowa. Nasze decyzje, zarówno strategiczne, jak i osobiste, mają daleko idące skutki, które kształtują stosunek innych frakcji i postaci do wodza. Ponadto każdy członek drużyny posiada własną osobowość, a poziom jego morale wpływa na skuteczność w boju. W przeciwieństwie do Conquistador, w Viking rozpisano rozbudowane dialogi z towarzyszami, dzięki czemu możemy nawiązywać z nimi relacje. Zabawę urozmaicają system dyplomacji i handlu oraz losowe zdarzenia.

Wymagania

Rekomendowane: Intel Core i7 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 10

Minimalne: Intel Core 2 Quad Q9400 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7

Instalacja

1 Zamontuj plik iso
2 Zainstaluj
3 Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą tam gdzie są te same pliki
4 Graj ( na polski w opcjach )
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-12-01 22:44:57 [Aktualizuj]
Napisano: 25.02.2021 06:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse