Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Vikings Wolves of Midgard *2017* [CODEX] [PL] [ISO]

Vikings Wolves of Midgard *2017* [CODEX] [PL] [ISO] torrent
Dodał: prizy
24.03.2017 20:25
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 4.93 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [7]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Gatunek RPG, hack'and'slash, widok izometryczny, mitologia nordycka
Games Farm | producent
Kalypso Media | wydawca
cdp.pl | wydawca PL

Opis

Vikings: Wolves of Midgard to zapowiedziana w lipcu 2016 roku gra typu hack-and-slash na PC Windows, stworzona przez studio Games Farm. Stroną wydawniczą produkcji zajęła się firma Kalypso Media, znana z serii Grand Ages: Medieval, Rise of Venice: Beyond the Sea czy też Tropico.
Fabuła
Gra opowiada o losach przywódcy klanu wikingów Ulfung, którego wioska została zniszczona, a on sam staje na czele ocalałych wojowników by uratować Midgard. Akcja rozgrywa się bowiem w czasach Ragnaroku, czyli wielkiej wojny pomiędzy bogami a gigantami, mającej być końcem świata. Tylko od nas zależeć będzie, jak potoczą się losy ludzi i czy uda nam się odbudować wioskę oraz klan.
Mechanika
Vikings: Wolves of Midgard najłatwiej opisać jako Diablo III osadzone w mitologii nordyckiej. Na początku zabawy wybieramy płeć i klasę wojownika oraz ustalamy jego (bądź jej) wygląd, a następnie przechodzimy do właściwej rozgrywki, która w ogólnych założeniach nie różni się niczym szczególnym od wielkiego hitu firmy Blizzard Entertainment. Zabawa polega więc na przemierzaniu kolejnych lokacji i zręcznościowej walce z napotkanymi przeciwnikami, pojawiającymi się w hurtowych ilościach. Nasz podopieczny staje w szranki z rozmaitymi, mniejszymi i większymi stworami, których sieka przy użyciu takich broni jak młoty, topory, miecze czy też łuki. Niektóre z nich wymagają trzymania w obu rękach, inne są zdecydowanie lżejsze. Poza tym można dzierżyć naraz dwa narzędzia mordu. Nasz podopieczny może też wejść w posiadanie specjalnych przedmiotów, jak np. talizmanu Lokiego, co oczywiście wpływa na jego zdolności. Zabawę urozmaica zwiastująca apokalipsę zima, fimbulwinter, przed którą trzeba się chronić, np. szukając źródeł ciepła.
Jak w każdym porządnym hack-and-slashu, tak i w Vikings: Wolves of Midgard na PC Windows nie zabrakło systemu rozwoju. Z pokonanych wrogów leje się krew, którą zbieramy i składamy w ofierze bogom, dzięki czemu zyskujemy dostęp do magicznych mocy i ulepszeń. Ponadto z czasem odbudowujemy także naszą wioskę, do której wprowadzają się wikingowie. Część z nich jest bardzo przydatna, jak np. kowal, udoskonalający nasze bronie.

Wymagania

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Instalacja

1 Zamontuj plik iso w Daemon tools
2 Zainstaluj
3 skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z gra tam gdzie są te same pliki
4 Graj

Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-09 23:25:01 [Aktualizuj]
kainborg
kainborg
Napisano: 2017-03-24 22:51
 
jak ustawić w grze język polski?
prizy
prizy
Napisano: 2017-03-25 14:29
 
Powinno byc w pliku steam api emu to te pliku co kopiujesz crack english na polish.
Admerius
Admerius
Napisano: 2017-03-25 19:31
 
Nie działa zmiana języka :/
prizy
prizy
Napisano: 2017-03-25 19:43
 
Spróbujcie repack
Admeriuss
Admeriuss
Napisano: 2017-03-25 19:50
 
Dobrze już mam: w pliku steam_emu zmieniamy language=english na polish oraz w pliku languages który znajduje się vikings_DataStreamingAssets zamiast eng na pol. Działa :)
Admerius
Admerius
Napisano: 2017-03-29 23:48
 
Nie działa zmiana języka :/
prizy
prizy
Napisano: 2017-03-30 15:05
 
raz piszesz że działa raz nie. to w końcu jak.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse