Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Jack Ketchum - Dziewczyna z Sąsiedztwa [Audiobook PL] eds [MP3@160]

Jack Ketchum - Dziewczyna z Sąsiedztwa [Audiobook PL] eds [MP3@160] torrent
Dodał: everdarksoul
25.01.2017 11:59
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 630.63 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Audiobook PL - 49 części / MP3@160
rozmiar: 630 MB / czas: 09:09:31
czyta: Robert Jarociński

Oto oparta na faktach historia, która wstrząsnęła Ameryką!
Lato 1958 roku, przedmieścia małego miasteczka. Piękna młodziutka Meg, po nagłej śmierci swoich rodziców, trafia wraz z siostrą pod opiekę ich ciotki, Ruth. Kuzynostwo i otoczenie rychło włączają Meg do Gry - swoistej zabawy, w której uczestnicy nie stronią jednak od przemocy i wzajemnych upokorzeń. Niestabilna emocjonalnie Ruth zaczyna manipulować zachowaniami dzieci i zezwalać im na coraz śmielsze praktyki - hamulce moralne puszczają, i wydarzenia zaczynają eskalować dramatycznie...
W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki, którą szybko ogarnia szaleństwo. Szaleństwo, którym zaraża swoich trzech synów - oraz w końcu całą okolicę.
Jedynie jeden, zatroskany chłopiec stanie niepewnie, pomiędzy Meg i Susan a ich okrutną, bolesną śmiercią. Chłopiec, który musi podjąć bardzo dorosłą decyzję i dokonać wyboru: między miłością i współczuciem, a pożądaniem i złem...
Którą drogę wybierze..?

Jack Ketchum z niezwykłą łatwością wciąga nas w dramat młodej Meg. Język powieści jest prosty, wręcz surowy; zdania krótkie, chłoszczące. Śledzenie narracji jest jak schodzenie po piaszczystej skarpie. W każdej chwili możemy stracić grunt pod stopami i osunąć się w szaleństwo. Skala okrucieństwa i cierpienia - a także świadomość, że historia, za którą podążamy, wydarzyła się naprawdę - sprawiają że zdecydowanie nie jest to powieść dla każdego!
Dziewczynę z Sąsiedztwa zgodnie uznaje się za jedną z najbardziej przerażających powieści w historii gatunku. Miłośnicy będą zachwyceni, ale przypadkowy czytelnik może zostać wystawiony na odczucia spoza znanej sobie skali...
To legendarna już, wstrząsająca powieść, która po raz pierwszy ukazała się na polskim rynku w 2009 roku. Wstęp do książki napisał Stephen King, który uznaje Jacka Ketchuma za mistrza i jednego z najlepszych pisarzy w historii powieści grozy. We wstępie autor udowadnia, dlaczego każdy powinien przeczytać tę książkę i dlaczego Dziewczyna z Sąsiedztwa stała się już legendą.
W 2007 roku Dziewczyna z sąsiedztwa została zekranizowana przez Gregory'ego Wilsona, ze znakomitą rolą Blanche Baker jako Ruth.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-23 07:38:27 [Aktualizuj]
everdarksoul
everdarksoul
Napisano: 2017-01-26 15:05
 
W 2007 roku powstał też jeszcze inny film opisujący prawdziwą zbrodnię dokonaną na Sylvii Likens - prawdziwe personalia powieściowej Meg - pt. Amerykańska Zbrodnia.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse