Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: DANIEL SILVA - CYKL GABRIEL ALLON 01-07 [EPUB, MOBI, PDF] [PL]

DANIEL SILVA - CYKL GABRIEL ALLON 01-07 [EPUB, MOBI, PDF] [PL] torrent
Dodał: aspire5610
23.01.2017 17:59
Kategoria: Sensacyjne

Rozmiar: 16.05 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
==================
...::: INFO :::...
==================

+ wersja językowa: PL
+rodzaj kompresji: brak
+zawartość uploadu: mobi epub + PDF
+hasło: brak

Artysta zbrodni 01 - Daniel Silva

Zabójstwo ambasadora Izraela, seria morderstw, planowany zamach na lidera OWP, Jasera Arafata - pozornie niezwiązane ze sobą wydarzenia łączy... postać zamachowca. Precyzja działania pokazuje, że jest nim ktoś szczególny - niejaki Tariq, palestyński bojownik. Dawniej był przyjacielem Arafata, ale teraz stoją po dwóch stronach barykady. Tariq chce storpedować negocjacje pokojowe prowadzone przez przywódcę Palestyńczyków z Izraelem. Wyrusza do Stanów Zjednoczonych, gdzie mają się odbyć rozmowy. Do walki z nim staje najlepszy z najlepszych - Szamron, agent o wielkim doświadczeniu w operacjach wywiadowczych. Rozpoczyna się walka, a jej regułą jest - brak reguł.

Angielski zabojca 02 - Daniel Silva

Gabriel Allon, byly as izraelskiego wywiadu i renomowany konserwator dziel sztuki, otrzymuje od bankiera Augusta Rolfego zlecenie na renowacje obrazu Rafaela w prywatnej kolekcji w Szwajcarii. Po przybyciu do rezydencji znajduje gospodarza w kaluzy krwi. Rolfe zostal zastrzelony, ale obrazu nie skradziono. W rozwiklaniu zagadki tajemniczego morderstwa postanawia pomóc Gabrielowi córka zamordowanego, Anna, swiatowej slawy skrzypaczka, mieszkajaca w Portugalii. Wkrótce okazuje sie, ze z willi bankiera zginely wszystkie dziela sztuki zgromadzone przez niego w czasie drugiej wojny swiatowej...

Spowiednik 03 - Daniel Silva

Po raz kolejny Gabriel Allon, konserwator sztuki i agent izraelskiego wywiadu, wkracza do akcji. Tym razem próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa swojego przyjaciela, pisarza Benjamina Sterna. Okazuje się, że książka, nad którą pracował zamordowany, miała udzielić odpowiedzi na niebezpieczne pytania: Czym zajmuje się tajna watykańska organizacja Crux Vera? Na czym polegała jej działalność w 1942 roku? Czyżby Watykan zawarł z Hitlerem pakt dotyczący Zagłady Żydów? Podążając tropem tajemnic z przeszłości, Allon odkryje prawdę o spisku zagrażającym życiu samego papieża... Spowiednik to świetnie napisana powieść szpiegowska o misternie utkanej fabule, którą czyta się z zapartym tchem!

Śmierc w Wiedniu 04 - Daniel Silva(

Gabriel Allon, konserwator sztuki i as izraelskiego wywiadu w jednej osobie, zostaje wysłany do Wiednia. Ma zbadać okoliczności zamachu na biuro zajmujące się tropieniem zbrodniarzy wojennych. Nieoczekiwanie trafia na ślad jednego z nich, dziś wpływowego biznesmena, sponsora austriackiej partii konserwatywnej, typowanej na zwycięzcę przyszłych wyborów parlamentarnych. Jak pochwycić Herr Vogla, skoro wielu ludzi o podobne

Książę ognia 05 - Daniel Silva(

Trade Center. Brutalny zamach na izraelską ambasadę w Rzymie. Terroryści mają dostęp do tajnych danych Mossadu i planują ataki na kolejne cele w Europie. Gabriel Allon, niegdyś najlepszy szpieg najlepszego wywiadu na świecie, teraz renomowany konserwator dzieł sztuki, zostaje zdekonspirowany, a jego najbliżsi i on sam znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Musi rozwikłać zagadkę z przeszłości i zmierzyć się z przeciwnikiem w misji, której stawką jest życie setek tysięcy niewinnych ludzi. Rozpoczyna się pościg, w którym do końca nie wiadomo kto jest myśliwym, a kto zwierzyną, kto przyjacielem, a kto wrogiem, i kto pociąga za sznurki...
Kim jest nieuchwytny mściciel z przeszłości? Co kryje się za staroceltyckim kultem "odciętych głów"? Czyja głowa zostanie odcięta? Osadzony w realiach dzisiejszej sceny politycznej kolejny bestseller Daniela Silvy krytycy i znawcy thrillerów politycznych wymieniają jednym tchem obok powieści Kena Foletta czy Fredericka Forsytha, mistrzów tego gatunku.

Poslaniec 06 - Daniel Silva

W Londynie ginie człowiek podejrzewany o powiązania z al Kaidą, w jego komputerze zostają znalezione zdjęcia, które każą podejrzewać tajnym służbom Izraela, że al Kaida planuje jeden z najzuchwalszych zamachów w dziejach: zamach na Watykan. W tygodniach, które nadejdą, Allon i jego towarzysze zmierzą się z najbardziej niebezpiecznymi ludźm

Tajny sluga 07 - Daniel Silva

Tym razem izraelski agent Gabriel Allon ma się dowiedzieć, kto stoi za zamordowaniem holenderskiego profesora socjologii Solomona Rosnera, który kierował w Amsterdamie Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Europy. W wyniku śledztwa odkrywa, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niż się początkowo wydawało. Terroryści planują zamach wymierzony w pracowników amerykańskiej ambasady w Londynie. Nieoczekiwanie dochodzi do porwania córki amerykańskiego ambasadora, której ojcem chrzestnym jest prezydent Stanów Zjednoczonych. W zamian za nią terroryści domagają się uwolnienia najważniejszego więźnia Ameryki. Czy uda się zapobiec tragedii?
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-04-04 13:06:59 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 18:03
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse