Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Neverwinter.Nights.2.Complete * 2006 * [GOG] [PL] [EXE]

Neverwinter.Nights.2.Complete * 2006 * [GOG] [PL] [EXE] torrent
Dodał: prizy
09.01.2017 15:43
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 7.42 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 1
Pobrań: 22

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Gatunek RPG
Obsidian Entertainment | producent
Atari / Infogrames | wydawca
cdp.pl | wydawca PL


Opis

Neverwinter Nights 2 to kontynuacja hitowej gry role-playing, która premierę miała w połowie 2002 roku. Podobnie jak wcześniej, mamy do czynienia z tytułem opartym na zasadach trzeciej edycji systemu role-playing o nazwie Dungeons & Dragons. Za produkcję omawianego sequela odpowiedzialne jest studio Obsidian Entertainment. Warto dodać, iż dla tej firmy próba wyprodukowania solidnej kontynuacji nie jest czymś nowym. Obsidian jest bowiem odpowiedzialny za dobrze przyjętą przez graczy drugą część cRPG-a Star Wars: Knights of the Old Republic.
Fabuła sequela osadzona została w dobrze znanym miłośnikom pierwszej części świecie Forgotten Realms. Autorzy NWN 2 przygotowali rozbudowany tryb singleplayer, nie zapomnieli też jednak o miłośnikach potyczek sieciowych. Fabuła kilkudziesięciogodzinnej kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części gry. Kraina, która w przeszłości targana była licznymi konfliktami nie zaznała na długo spokoju. Wybrzeże Mieczy ponownie staje przed obliczem wojny. Właściwa gra opowiada o losach pewnego samotnego bohatera. W momencie, w którym poznaje go sam gracz jest on w drodze do Neverwinter. Zadanie wspomnianego herosa związane jest z posiadaną relikwią, która mieści w sobie niewyobrażalną moc. Jak na rasowy tytuł role-playing przystało, gra wypełniona jest licznymi zwrotami akcji. Cała zabawa podzielona została na kilka rozdziałów. Aby móc przejść dalej należy wykonać obowiązkowe zadania na aktualnie badanym obszarze. Fabuła gry wypełniona jest oczywiście wieloma mniejszymi questami, których nie trzeba podejmować się w celu osiągnięcia końcowego sukcesu.
Wspomniany multiplayer obejmuje przede wszystkim rozbudowane narzędzia edycyjne, dzięki którym można zaprojektować własną przygodę, a następnie zaprosić do zabawy innych graczy. Modyfikacje mogą również obejmować pojedyncze postaci, ekwipunek czy nawet skrypty odpowiedzialne za zachowanie poszczególnych osób.

Wymagania

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 5.5 GB HDD, Windows XP

Screny

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=71158
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=71157
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=71156
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=71155

Instalacja

1 Zainstaluj za pomocą pliku setup.exe
2 Graj
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-19 11:39:17 [Aktualizuj]
kamilski124
kamilski124
Napisano: 2017-01-12 22:36
 
wystawka jest po EG to po co wpisujesz PL
prizy
prizy
Napisano: 2017-01-13 12:41
 
Na stronie GOG jest język pl
prizy
prizy
Napisano: 2017-01-13 14:07
 
Łapaj spolszczenie http://pobieralnia.pl/plik-4046--neverwinter-nights-2-spolszczenie.html Zawartość folderu fonts kopiujesz do folderu fonts tam gdzie jest z zainstalowana gra. Reszte plików kopiujesz do folderu z grą.
kamilski124
kamilski124
Napisano: 2017-01-14 09:48
 
A ha przepraszam i dziękuje za pomoc teraz pogram bo u mnie z językiem ENG mniej niż zero
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse