Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: openSUSE Leap 42.1 [DVD] [x86] i [x64] [ISO]

openSUSE Leap 42.1 [DVD] [x86] i [x64] [ISO] torrent
Dodał: Anonimowy
16.10.2016 20:12
Kategoria: Dystrybucje

Rozmiar: 4.33 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Projekt openSUSE jest ogólnoświatowym przedsięwzięciem promującym powszechne używanie GNU/Linux. Projekt openSUSE tworzy jedną z najlepszych dystrybucji GNU/Linux na świecie, skupiając współpracowników w sposób otwarty, przejrzysty i przyjazny jako część ogólnoświatowej społeczności wolnego i otwartego oprogramowania.
Projekt niniejszy jest rozwijany przez społeczność i zależy od tłumaczy, programistów, zwykłych użytkowników. Projekt niniejszy obejmuje szeroki wachlarz technologii, uczestników o różnych poziomach doświadczenia, mówiących różnymi językami i pochodzących z różnych kultur.

Dystrybucja openSUSE jest stabilna, łatwa w użyciu i wszechstronna. Jest ona przeznaczona dla początkujących użytkowników jak i zaawansowanych. Nie ważne czy jesteś uczniem, studentem czy naukowcem. Ta dystrybucja jest dla także dla Ciebie. To wydanie, openSUSE 42.1 Leap, odznacza się nowymi ulepszonymi odmianami wszelkich użytecznych narzędzi dla pulpitu i dla serwera.

Źródło https://pl.opensuse.org/Witamy_w_openSUSE.org
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-03 22:10:07 [Aktualizuj]
Tagi opensuse leap 42.1 linux
Napisano: 26.10.2021 23:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse