Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Titan Quest Anniversary Edition *2016* [PLAZA] [Polska Wersja Językowa] [ISO]

Titan Quest Anniversary Edition *2016* [PLAZA] [Polska Wersja Językowa] [ISO] torrent
Dodał: delphin14
02.09.2016 23:48
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 5.54 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

* Oryginalny tytuł...............: Titan Quest Anniversary Edition
* Polski tytuł...................: Titan Quest Anniversary Edition

* Platforma......................: PC
* Gatunek........................: RPG, Akcja

* Producent......................: Iron Lore
* Wydawca........................: THQ Nordic (wcześniej Nordic Games)

* Światowa data premiery.........: 31 sierpnia 2016
* Polska data premiery...........: 31 sierpnia 2016

* http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=32288
* https://www.youtube.com/watch?v=8qFM8v8QZf0

...( Opis )...

Titan Quest Anniversary Edition to wydana na platformie PC Windows specjalna, jubileuszowa edycja klasycznego RPG-a akcji Titan Quest wraz z oficjalnym dodatkiem Immortal Throne. Oryginalna produkcja ukazała się na rynku w 2006 roku i obok takich tytułów jak Sacred uznana została za jedną z najbardziej udanych „diablopodobnych” gier. Dziesięć lat później jej twórcy ze studia Iron Lore wraz z firmą THQ Nordic (wcześniej Nordic Games), która nabyła prawa do marki po upadku koncernu THQ, przygotowali jej specjalne, ulepszone wydanie. Cyfrowa wersja Titan Quest Anniversary Edition udostępniona została za darmo wszystkim użytkownikom platformy Steam, którzy w swej bibliotece gier posiadali oryginalną wersję gry.

Fabuła

Fabuła Titan Quest osadzona została w czasach starożytnych i bazuje na wątkach zaczerpniętych z mitologii Grecji, Egiptu, Babilonu oraz Chin. Wiele lat po tym, jak tytani zostali pokonani i uwięzieni przez bogów, udaje im się zbiec z więzienia, a wraz z nimi na Ziemi pojawiają się zastępy rozmaitych potworów, siejąc strach i zniszczenie. W grze wcielamy się w jednego z herosów, którzy na prośbę bogów podejmują się podróży przez antyczny świat celem znalezienia sposobu na ponowne pojmanie tytanów. Dodatek Immortal Throne rozszerza fabułę gry podstawowej o nową kampanię fabularną, w której nasz protagonista przemierza mroczne i złowrogie podziemia Hadesu, stawiając czoła największym złoczyńcom greckiej mitologii.

Mechanika

Pod względem mechaniki, Titan Quest to klasyczny przedstawiciel gatunku RPG akcji spod znaku hack-and-slash, spopularyzowanego pod koniec lat 90. ubiegłego wieku przez legendarne Diablo. Przystępując do zabawy tworzymy swojego bohatera, wybierając spośród imponującej liczby 28 klas postaci, różniących się wyglądem, umiejętnościami oraz stylem walki. Podczas rozgrywki nasz protagonista przemierza kolejne krainy, odwiedzając wiele mitycznych miejsc, takich jak Partenon, piramidy w Gizie, Wiszące Ogrody Babilonu czy Wielki Mur Chiński, rozmawiając z napotkanymi postaciami i wypełniając kolejne zadania główne oraz poboczne, z których większość wiąże się z koniecznością eliminowania hord potworów. W miarę postępów w grze kontrolowany przez nas heros zdobywa doświadczenie i awansując na kolejne poziomy, stopniowo rozwija swe zdolności fizyczne i magiczne. Na siłę oraz moc bohatera wpływ ma oczywiście również zdobywany podczas podróży ekwipunek, na jaki składa się ok. tysiąca elementów broni, pancerzy i magicznych przedmiotów. Zgodnie z zapewnieniami twórców, w porównaniu z oryginalną wersją gry z 2006 roku Titan Quest Anniversary Edition zawiera łącznie 1261 zmian. Na gruncie mechaniki, najważniejsze z nich to przede wszystkim znacznie lepsze zbalansowanie poszczególnych klas, zdolności, broni i przedmiotów, ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników oraz towarzyszy, większa pojemność ekwipunku czy usprawnione zbieranie łupów. Prócz tego w grze znalazła się cała masa nowych przeciwników oraz bossów, a także mnóstwo pomniejszych poprawek, będących efektem blisko dziesięcioletniej współpracy twórców ze społecznością graczy.

Tryby gry

Podobnie jak pierwowzór, także i Titan Quest Anniversary Edition pozwala nie tylko na zabawę w pojedynkę, ale także rozgrywkę kooperacyjną dla 2-6 graczy. Specjalnie na potrzeby tej edycji gruntownie odświeżono i usprawniono tryb multiplayer, wprowadzając także szereg przydatnych opcji, np. chat głosowy pomiędzy graczami.

Kwestie techniczne

Pod względem oprawy wizualnej, wydany na platformie PC Windows Titan Quest Anniversary Edition nie wprowadza większej rewolucji. Trzeba jednak podkreślić, że choć autorzy ograniczyli się w zasadzie tylko do zwiększenia liczby dostępnych rozdzielczości ekranu, warstwa graficzna dobrze zniosła próbę czasu i pomimo upływu dekady wciąż prezentuje się atrakcyjnie. Wśród innych zmian na gruncie technicznym wymienić warto przede wszystkich poprawienie wydajności i stabilności gry oraz rozszerzenie listy dostępnych wersji językowych. Prócz typowych dla gier z platformy Steam dodatków, takich jak osiągnięcia czy karty kolekcjonerskie, niewątpliwą atrakcję stanowi także wprowadzenie wsparcia dla modów i możliwości dzielenia się swoimi dokonaniami za pośrednictwem Warsztatu Steam.

...( Dane Techniczne )...

Rekomendowane:
Intel Core 2 Duo 3.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8/10

Minimalne:
Intel Pentium 4 2.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB GeForce 6800/Radeon X800 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8/10

...( Instalacja )...

1. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
2. Zainstaluj.
3. Skopiuj zawartość folderu Crack do folderu z grą.
4. Graj.

...(ScreenShot)...

User image User image
User image User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-08-24 11:34:30 [Aktualizuj]
hajsone
hajsone
Napisano: 2016-09-11 16:23
 
Brak folderu Crack
delphin14
delphin14
Napisano: 2016-09-13 22:34
 
Caly folder PLAZA jest crackiem
trzeba go przegrać do głównego katalogu z grą. Zainstalować biblioteke c++ i directX tez z tego folderu
hajsone
hajsone
Napisano: 2016-09-14 06:16
 
OK dzięki wielkie Działa ;]
jroger
jroger
Napisano: 2016-09-25 10:09
 
u mnie nie chce się uruchomić błąd związany z C++, win 7 64bit
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse