Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Złmana.strzała.1950.PL.TV.Rip.XviD [DYZIO]

Złmana.strzała.1950.PL.TV.Rip.XviD [DYZIO] torrent
Dodał: dyyzio
04.06.2016 10:52
Kategoria: Inne

Rozmiar: 693.91 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Produkcja: USA
Gatunek: Western
Premiera: 21 lipca 1950 (świat)
Reżyseria: Delmer Daves
Scenariusz: Michael Blankfort, Albert MaltzW II połowie XIX w. na Dzikim Zachodzie trwają krwawe konflikty pomiędzy Indianami a białymi osadnikami. Kapitan Tom Jeffords jest odpowiedzialny za szlak pocztowy biegnący przez Arizonę, który jest narażony na ataki Apaczów. Po śmierci kurierów od strzał Apaczów Jeffords decyduje się przeprowadzić rozmowy z Indianami na temat wstrzymania wzajemnych ataków. Udaje się w niedostępne tereny zamieszkane przez Apaczów, by spotkać się z ich wodzem, Cochisem. Pomimo wzajemnej nieufności mężczyznom udaje się rozpocząć rozmowy. W trakcie ich trwania Jeffords przekonuje się, że Indianie tylko bronią się przed okrucieństwem osadników. Ostatecznie zawarte zostaje porozumienie, jednak nie wszycy mają zamiar go przestrzegać...★ Debra Paget .... Sonseeahray \"Gwiazda Poranna\"
★ James Stewart .... Tom Jeffords
★ Jeff Chandler .... Cochise
★ Basil Ruysdael .... Generał Oliver Howard
★ Will Geer .... Ben Slade
★ Joyce Mackenzie .... Terry
★ Arthur Hunnicutt .... Milt DuffieldPlik : 697 MB (697 MB), czas 1:32:42, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 47 %,
Video : 609 MB, 919 Kbps, 23.976 fps, rozdz. 576*432 (4:3), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane
Audio : 87 MB, 131 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = Lame MP3, VBR, , Obsługiwane
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-06-26 23:21:49 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2022 20:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse