Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Photo Makeup Editor 1.51 [ENG] [key]

Photo Makeup Editor 1.51 [ENG] [key] torrent
Dodał: helicid88
23.05.2016 23:19
Kategoria: Wygląd

Rozmiar: 4.58 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opis:
Photo Makeup Editor jest to niewielkie narzędzie służące do obróbki zdjęć cyfrowych. Program przeznaczony jest głównie dla kobiet i w tym celu przystosowano interfejs użytkownika, który jest łatwy i wygodny w obsłudze.

Za pomocą tego programu poprawimy jakość zdjęcia, a także zmienimy jego rozmiar bez utraty jakości. Oprócz tego Photo Makeup Editor umożliwia usunięcie efektu czerwonych oczu oraz pozwala na dodanie nowych efektów świetlnych itp. Aplikacja idealnie nadaje się do zrobienia wymarzonego makijażu i nie tylko. Photo Makeup Editor wyposażony został w przydatne narzędzia (Make Up) do prostego retuszu i deformacji zdjęć. Jeżeli lubisz eksperymentować ze swoim wyglądem, to ten program jest w sam raz dla Ciebie.

Instalacja:
1. Instalujemy program
2. Uruchamiamy
3. Klikamy na "Enter a Key"
4. Wpisujemy:
Name: tEaM pHrOzEn-HeLL 2010
Key: 7351S35N4W4537VDS733
5. Klikamy na "Check"
6. Koniec :)
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-25 19:33:26 [Aktualizuj]
Tagi zdjecia makijaz makeup grafika fotografia wyglad
Napisano: 16.05.2021 14:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse