Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Fall of the Dungeon Guardians *2015* [MULTI7-PL] [ROKA1969] [EXE]

The Fall of the Dungeon Guardians *2015* [MULTI7-PL] [ROKA1969] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
03.04.2016 20:44
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 394.05 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
..::Info::..

Tytuł: The Fall of the Dungeon Guardians
Gatunek: Niezależne, RPG, Strategie
Producent: Mana Games
Wydawca: Mana Games
Data wydania: 6 Lis, 2015
Język: Polski Angielski Francuski MULTI7
Wersja: v1.0c Build 43

http://store.steampowered.com/app/409450/?l=polish
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13863587

..::Opis::..

The Fall of the Dungeon Guardians to rozgrywane z perspektywy pierwszej osoby RPG z gatunku Dungeon Crawler, inspirowane klasyką taką jak Dungeon Master™ i Might & Magic®, jednak posiadające nowoczesny system walki oparty na trójpodziale “tank/damage dealer/healer”.
Fabuła :
Jesteś nowo zatrudnionym strażnikiem więzienia ukrytego głęboko w podziemiach. W noc twojego przybycia dzieją się dziwne rzeczy i gdy budzisz się rano, wszyscy więźniowie korzystając z zamieszania, zdołali uciec. Naczelnik mądrze postanawia opuścić miejsce jak najszybciej, tobie nakazując wyruszyć za uciekinierami. Zbierasz więc drużynę i zapuszczasz się do tajemniczego lochu.
Zew Przygody :
Wejdź do wielkiego i potężnego lochu pełnego niebezpieczeństw, tajemnic i sekretów.
Przebijaj się przez hordy wrogów i niebezpiecznych stworzeń.
Zwiedzaj zawiłe korytarze, podziemne pałace, kopalnie popadłe w zapomnienie i mroczne krypty.
Rozwiązuj zagadki, unikaj śmiertelnych pułapek, odkrywaj tajemne przejścia i zwracaj uwagę na otoczenie w labiryntach i korytarzach.
Rozwój Postaci :
Przejmujesz dowodzenie nad grupą 4 strażników. Każdy z nich dysponuje zestawem czarów i umiejętności, który zwiększy się w trakcie podróży.
Każdy zdobyty poziom nagradza strażników punktem do wykorzystania na drzewku talentów, który pozwoli na wzmocnienie zdolności lub nabycie nowych mocy.
Są 4 klasy do wybrania: wojownik, uzdrowiciel, mag i łotrzyk. Każda klasa posiada 3 specjalizacje przedstawione przez drzewko talentów, a także własny wachlarz umiejętności. Masz więc 12 podstawowych możliwości rozwoju. Dodatkowo twoi strażnicy mogą dowolnie wykorzystywać punkty talentów na każdym z trzech specjalizacji, co jeszcze bardziej zwiększy możliwe warianty.

Loch pełen jest skarbów: wspaniałe zbroje, legendarne bronie i mistyczne, magiczne przedmioty. Często po zabiciu grupy wrogów wypadnie z nich losowy przedmiot ekwipunku, który może użyć jeden z twoich strażników, dzięki czemu zwiększy się jego moc.
Rozwinięty System Walki :
Walka skupiona jest na trójpodziale “tank/damage dealer/healer”, połączonym z fascynującym mechanizmem zagrożenia: czary uzdrowiciela prowokują okolicznych wrogów, więc twój tank musi użyć umiejętności i przyciągnąć ich gniew, i chronić uzdrowiciela. Następnie tank używając swoich zdolności, musi być w stanie wytrzymać wiele otrzymywanych obrażeń.
Pozostali dwaj strażnicy to damage dealerzy, którzy zatrzymanych wrogów próbują zabić jak najszybciej.
Strażnicy posiadają wiele umiejętności i nie tylko używanie określonego z nich w określonym momencie przyczyni się do przeżycia, ale także łączenie różnych zdolności w odpowiednie kombinacje. Wszystko po to, by zmaksymalizować możliwości w celu pokonania najsilniejszych wrogów.
Wydaje się skomplikowane, ale na szczęście gra posiada aktywną pauzę: możesz zatrzymać grę, kiedy tylko chcesz. Sprawdzić wszystko, zaplanować kolejne ataki strażników i potem wznowić grę.

Nie lubisz tanków albo zatrzymywania gry? Nie ma problemu. Wystarczy, że zmniejszysz poziom trudności, a obejdziesz się bez tej klasy czy pauzy. Możesz precyzyjnie ustawić poziom trudności w dowolnym momencie podczas eksploracji.

W przeciwieństwie do oldschoolwych Dungeon Crawlerów z widoku pierwszej osoby, tutaj nie musisz się poruszać za pomocą ruch-skręt-ruch-skręt. Twój tank posiada sporo obronnych umiejętności (zbroja, uniki i parowanie), które pozwolą mu wytrzymać większość ataków, jak długo będzie go wspierał uzdrowiciel. Więc większość walk można rozegrać, stojąc w miejscu.
Zdarzy się jednak, że twoja drużyna będzie musiała uniknąć potężnego ataku wroga zazwyczaj przez wykonanie kroku w tył, dlatego podczas walk i tak będziesz potrzebować trochę refleksu i obserwacji otoczenia.
Wbudowany Edytor Map i Modyfikacje :
Gra wyposażona jest w pełni funkcjonalny edytor map, który pozwala tworzyć własne lochy. Podstawy są bardzo proste, ale będzie potrzeba się co nieco nauczyć, jeśli zapragniesz stworzyć bardziej skomplikowane mechanizmy.
Dodatkowo, dzięki narzędziom SDK, będziesz w stanie zmieniać istniejących wrogów, klasy, specjalizacje, zdolności, talenty, sprzęt i wzmocnienia, a przy odrobinie samozaparcia, dodawać nawet własne istoty czy muzykę i dźwięki.

Cechy Gry :

4-osobowa Drużyna
Ruch po Kwadratowych Polach : zmiana pola zajmuje turę, ale skręt tylko ćwiartkę.
Perspektywa z Pierwszej Osoby
4 klasy, 12 specjalizacji
5 grywalnych ras : człowiek, krasnolud, elf, mroczny elf, niziołek
Aktywna Pauza (czyli: możesz zatrzymać grę i dalej wydawać rozkazy swojej drużynie)
25-50 godzin gry, w zależności od stylu gry i ustawionego poziomu trudności
20 bossów
100 rodzajów stworzeń (wliczając w to różne warianty)
Puzzle (te wymagające zakończenia gry są dosyć proste)
Dużo taktycznej walki
Wbudowany Edytor Map i Wsparcie dla Modów

..::Wymagania Sprzętowe::..

Minimalne:

System operacyjny: Windows 10/8/7/Vista/XP
Procesor: 2 Ghz
Pamięć: 3 GB RAM
Karta graficzna: Shader Model 3.0 GPU NVidia GeForce GTX 260 (2008) lub GT 730 (2014), AMD Radeon HD 5670 (2009) lub HD7570 (2012) gra może ruszyć na słabszych kartach 3D, ale będzie trzeba zmniejszyć zasięg widzenia i jakość obrazu.
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 688 MB dostępnej przestrzeni

Zalecane:

System operacyjny: Windows 10/8/7
Procesor: 3 Ghz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Shader Model 3.0 GPU NVidia GeForce GTX 760 (2013) lub AMD Radeon HD 7950 (2012)
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 688 MB dostępnej przestrzeni

..::Instalacja::..

Zainstaluj
Uruchom DungeonGuardians.exe
Graj

Gra jest już spatchowana do najnowszej wersji.
Grę sprawdzałem na windows 7/8/10 x64

Zmiana języków w opcjach gry!

https://i.imgur.com/Q8IRNr1.jpg
https://i.imgur.com/cKjE3In.jpg
https://i.imgur.com/gfE0Ndl.jpg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-10-10 19:02:30 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 07:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse