Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: James Bond 007: NightFire *2002* [ENG-PL] [ROKA1969] [EXE]

James Bond 007: NightFire *2002* [ENG-PL] [ROKA1969] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
28.03.2016 12:08
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 523.52 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
..::Info::..

Tytuł:James Bond 007: NightFire
Język:angielski polski [napisy]
25 listopada 2002 ( światowa data premiery )
26 lutego 2003 ( data wydania w Polsce )
Gearbox Software producent
Electronic Arts Inc. wydawca
Licomp Empirical Multimedia wydawca PL
Typ publikacji: RePack
Autor: ROKA1969

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1745

..::Opis::..

James Bond 007: NightFire to gra z gatunku action/adventure z głównym naciskiem położonym na akcje, w której gracze stają się najlepszym i najniebezpieczniejszym agentem świata. Naszym zadaniem jest powstrzymanie okrutnego kryminalisty Rafaela Drake’a i jego organizacji przestępczej przed przejęciem kontroli nad całą Ziemią. Gra posiada bardzo dynamiczną i rozbudowaną fabułę stworzoną specjalnie na jej potrzeby, z uwzględnieniem najlepszych tradycji tej liczącej już ponad 40 lat serii, tj. najlepszych motywów z książek Iana Fleminga i filmów o nieustraszonym agencie 007. Akcja toczy się w dziesięciu egzotycznych lokacjach, jak ośnieżone Alpy Austriackie, głębiny Południowego Pacyfiku, czy nawet przestrzeń kosmiczna. Podczas rozgrywki musimy działać jak prawdziwy agent 007, tzn. współpracować z innymi agentami i oczywiście pięknymi agentkami, nieraz w trudnych sytuacjach wykorzystywać wyrafinowane super-gadżety, niekiedy używać brutalnej siły ognia, albo nawet po prostu bezszelestnie przekradać się przez pilnie strzeżony teren. Za przedstawienie akcji w James Bond 007: NightFire odpowiada nowoczesny trójwymiarowy silnik graficzny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, przy czym w newralgicznych momentach, czy sekwencjach filmowych, widok zmienia się na obraz z zawieszonej, ruchomej kamery. Gra pozwalała na rozgrywkę jedno i wieloosobową.

..::Wymagania Sprzętowe::..

Rekomendowane:

Windows xp/vista/7/8/8.1+
Pentium III 500MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D

..::Instalacja::..

Zainstaluj
Uruchom Bond.exe
Graj

Gra jest już spatchowana do najnowszej wersji.
Grę sprawdzałem na windows 7/8/10 x64.

http://i.imgur.com/IvfPr0T.jpg
http://i.imgur.com/EtabfEP.jpg
http://i.imgur.com/YiMkemy.jpg

Notes:

Jak zwykle gra dla starych zapaleńców grafika nie powala grywalnośc napewno nie na dzisiejsze czasy ale kto obeznany jest z tematem na pewno grę doceni.
Młodzieży doradzam-omijać bokiem!!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-12-22 11:09:20 [Aktualizuj]
Napisano: 21.10.2018 12:19
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse